• Informacje na temat:

  tomasz kot niania

Artykuły na temat: tomasz kot niania
 • "Niania": Tomasz Kot rusza na podbój świata!

  Tomasz Kot, czyli niezapomniany Maksymilian Skalski z "Niani" i Henryk Weiss-Korzycki z "Na dobre i na złe", ma szansę stać się międzynarodową gwiazdą! Wkrótce na ekrany kin na całym świecie wejdzie film "Warning", w którym zagrał u boku m.in. Alexa Pattyfera i Ruperta Eceretta, a lada moment rozpocznie pracę nad główną rolą w produkcji "Nicola"Ananda Tuckera.

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • "Niania": Tomasz Kot nagrodzony Złotymi Lwami!

  ...nagrody młodziutka aktorka. Tomasz Kot, szczególne podziękowania złożył Annie Relidze, żonie profesora, Grzegorzowi Relidze, synowi oraz wszystkim lekarzom i pacjentom, którzy pomogli mu w zrozumieniu(...) Karską z "Lekarzy", odtwórczynię roli Biedronki w obrazie "Miasto 44" Jana Komasy i Tomasza Kota, czyli Maksymiliana Skalskiego z "Niani", za brawurową kreację profesora Zbigniewa Religi w "Bogach...

 • Tomasz Kot zagrał prawnika

  "Skazany na bluesa", "Niania" "Testosteron", "Lejdis", "To nie tak jak myślisz kotku" - role w tych tytułach przyniosły Tomkowi Kotowi uznanie i wielką popularność. Jednak dopiero adwokat Maciej Zgirski w "Jak się pozbyć cellulitu" to postać, z powodu której kobiety tracą głowę.

 • "Niania": Tamara Arciuch cieszy się z sukcesu kolegów w „Zimnej wojnie”

  Nikomu nie zazdroszczę w zły sposób – mówi aktorka. Podkreśla, że cieszy się z sukcesu twórców „Zimnej wojny”, zwłaszcza Tomasza Kota, z którym długo pracowała na planie serialu „Niania”. Czuje też satysfakcję, że polskie kino tak świetnie się rozwija. Jednocześnie ma poczucie żalu, że to nie jej przypadł w udziale taki sukces, jest to bowiem marzenie każdego aktora.

 • Żebrowski i Kot razem na scenie

  Michał Żebrowski ( "Pręgi" , "Kochankowie roku tygrysa" ) i Tomasz Kot ( "Skazany na bluesa" , serial "Niania") wystąpią wspólnie w spektaklu "Samotny Zachód" na deskach Teatru Nowego Praga w Warszawie. Aktorzy po raz pierwszy spotkają się na scenie - zagrają swoich braci. Premierę zaplanowano na 10 marca.

 • Tomasz Kot został guru seksu?

  Tomasz Kot, znany fanom seriali z roli Maxa Skalskiego w serialu "Niania", występuje w teatrach w całej Polsce z przedstawieniem "Jak zostać Sex Guru...". Jak widzowie przyjmują sztukę, w której aktor przez dwie godziny mówi o seksie?

 • Tomasz Kot bez rozgłosu

  Choć dzięki rolom w serial ach "Na dobre i na złe" oraz "Niania" osiągnął szczyty popularności, Tomasz Kot (29 l.) - bo o nim mowa - nie uważa się za gwiazdę gdyż... nie lubi ekscentrycznych zachowań.

 • Kot i Mecwaldowski tworzą telewizję i... restaurację

  Popularnych aktorów Wojciecha Mecwaldowskiego, czyli Piotra Nowaka z serialu "Usta Usta" i Tomasza Kota, czyli niezapomnianego Maksymiliana Skalskiego z sitcomu "Niania", łączy podobne podejście do zawodu i poczucie humoru. Wspólnie planują uruchomienie własnej telewizji w internecie. Z serialami!

 • Tomasz Kot będzie miał córkę!

  Tomasz Kot (30 l.), bohater popularnego serial u "Niania", będzie tatą. Pierwsze dziecko aktora przyjdzie na świat w kwietniu. Podobno będzie to dziewczynka.

Zdjęcia na temat: tomasz kot niania
Wideo na temat: tomasz kot niania
 • Tamara Arciuch: cieszę się z sukcesu kolegów w „Zimnej wojnie”

  Nikomu nie zazdroszczę w zły sposób – mówi aktorka. Podkreśla, że cieszy się z sukcesu twórców „Zimnej wojny”, zwłaszcza Tomasza Kota, z którym długo pracowała na planie serialu „Niania”. Czuje też satysfakcję, że polskie kino tak świetnie się rozwija. Jednocześnie ma poczucie żalu, że to nie jej przypadł w udziale taki sukces, jest to bowiem marzenie każdego aktora.

 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

Dyskusje na temat: tomasz kot niania