• Informacje na temat:

  tomasz kowalski 27 l.

Artykuły na temat: tomasz kowalski 27 l.
 • Te drogie i te tańsze mieszkania gwiazd

  Polscy celebryci, aktorzy i gwiazdy estrady często zarabiają krocie na swoich występach. Nie dziwi więc fakt, że mogą sobie pozwolić na domy, wille i apartamenty, o których przeciętnemu Kowalskiemu może się, co najwyżej, czasem przyśnić.

 • "Hiszpanka": Brytyjski aktor zawstydza Polaków

  Dziś, dokładnie 27 grudnia, mija 96 lat od wybuchu Powstania Wielkopolskiego - jedynego zwycięskiego powstania w naszej historii. Jednak to triumf, o którym się podejrzanie milczy - zauważają zagraniczni aktorzy, gwiazdy megaprodukcji "Hiszpanka". Czy dlatego, że celebracja porażek to część naszego narodowego DNA?

 • "Hiszpanka": Patriotyzm "z truskawkami i śmietaną"

  Amerykański aktor Crispin Glover i m.in. Jan Frycz, Jakub Gierszał, Jan Peszek i Piotr Głowacki zagrali w "Hiszpance", która trafi do kin 23 stycznia. Opowiadający o powstaniu wielkopolskim film, łączący prawdę historyczną z fikcją, wyreżyserował Łukasz Barczyk.

 • "Must Be The Music": Startują precastingi

  Dopiero co zgasły światła po finale czwartej edycji (zwyciężył Tomasz Kowalski), a już w ten weekend startują precastingi do kolejnej odsłony "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • Linda reżyseruje "Tramwaj zwany pożądaniem"

  Premiera najgłośniejszej sztuki Tennessee Williamsa w reżyserii Bogusława Lindy i przekładzie Jacka Poniedziałka odbędzie się 27 lutego w warszawskim Teatrze Ateneum. W rolach głównych wystąpią: Julia Kijowska, Tomasz Schuchardt i Paulina Gałązka.

 • Konkurs na Wspieranie Produkcji Filmowej

  Osiem filmów uzyska dofinansowanie Regionalnego Funduszu Filmowego w Krakowie. Takim rozstrzygnięciem zakończył się V Konkurs na Wspieranie Produkcji Filmowej - poinformowała w poniedziałek, 24 czerwca, Karolina Grysiak z Krakowskiego Biura Festiwalowego.

 • Festiwal im. Ryśka Riedla ujawnia szczegóły

  Poznaliśmy szczegóły tegorocznego festiwalu im. Ryska Riedla "Ku przestrodze". Jak już wcześniej informowaliśmy, na imprezie - po raz pierwszy w 16-letniej historii - zabraknie grupy Dżem, której Riedel był wokalistą.

 • Festiwal Ryśka Riedla bez Dżemu!

  Choć 30 lipca minie 20 lat od śmierci Ryśka Riedla, na festiwalu jego imienia nie zagra w tym roku grupa Dżem, której był wokalistą.

 • "Mam talent!": Kto zwycięży?

  Show wchodzi w decydującą fazę. Zostało 40 uczestników, którzy pochwalą się swoim talentem w odcinkach na żywo.

 • Crispin Glover w "Hiszpance" Barczyka

  Amerykański aktor Crispin Glover zagra w filmie Łukasza Barczyka "Hiszpanka". Zdjęcia rozpoczną się w środę. Akcja thrillera rozgrywa się w roku 1918, przed wybuchem Powstania Wielkopolskiego. Wśród bohaterów znajdą się jasnowidze, spirytyści oraz Ignacy Paderewski.