• Informacje na temat:

  tomasz lipiec wyrok

Artykuły na temat: tomasz lipiec wyrok
 • Chada pisze felietony z zakładu karnego

  Tomasz Chada postanowił, że w zakładzie karnym będzie pisał felietony. Pierwszy z nich pojawił się na oficjalnej stronie wytwórni rapera - Step Records.

 • Budka Suflera: Koniec procesu

  Proces przeciwko zespołowi Budka Suflera, który wytoczył mu były wydawca jego płyt Krzysztof Świątkowski, zakończył się w środę, 10 października, przed Sądem Okręgowym w Lublinie. Świątkowski domaga się od zespołu 400 tys. zł kar umownych za naruszenie umów licencyjnych. Wyrok ma zapaść 3 listopada.

 • Odeszli od nas na zawsze

  Ostatni rok pełen był różnorodnych filmowych wydarzeń, zarówno tych wspaniałych, jak i tych smutnych. 1 listopada wspominamy twórców, aktorów i pozostałych ludzi związanych z kinem, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy odeszli od nas na zawsze. Są wśród nich m.in. Marek Perepeczko, Hanka Bielicka, Ewa Sałacka, Krzysztof Kołbasiuk, Igor Śmiałowski, Tomasz Zaliwski i Walerian Borowczyk.

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (11-13 lipca) w kinach debiutują trzy filmy, które zadowolić powinny wszystkich miłośników X Muzy. Na wielbicieli komedii czekać będzie sensacyjna historia "Taxi 3" . W kinach pojawią się również dreszczowiec "Życie za życie" i dramat wojenny "Czas Apokalipsy. Powrót" , czyli nowa wersja klasycznego filmu Francisa Forda Coppoli. Oprócz premier pełnometrażowych, od piątku, 11 lipca, będzie również można oglądać krótki film polski - "Undo" Marcina Waśki.