• Informacje na temat:

  tomasz lis hanna lis dzieci

Artykuły na temat: tomasz lis hanna lis dzieci
 • Hanna i Tomasz Lisowie: Nie rozstaliśmy się!

  Mówi się, że ich związek przechodzi przez trudne chwile, a nawet, że już się rozstali. A jaka jest prawda? Hanna Lis odpowiedziała tygodnikowi "Dobry Tydzień" na to pytanie.

 • Tomasz Lis się żeni

  Wkrótce Hanna Smoktunowicz i Tomasz Lis przeprowadzą się do swego nowego domu w Konstancinie pod Warszawą.

 • Hanna Lis teraz szczególnie potrzebuje wsparcia Tomka!

  Zawsze była bardzo troskliwą matką. Teraz musi pogodzić się z faktem, że dzieci dorastają i wyfruwają z domu. Rozstanie z córką będzie dla niej trudne.

 • Lis w podróży poślubnej

  Bajkowa piaszczysta plaża, rafy koralowe, słońce i luksusowy hotel - czego może chcieć więcej para zakochanych ludzi, by wypocząć i cieszyć się sobą? W tak bajkowej scenerii egipskiego kurortu w zatoce Makadi odbywają podróż poślubną Hanna (37 l.) i Tomasz (41 l.) Lisowie.

 • Hanna Lis ogłasza: "Po trzech latach przerwy wracam do dziennikarstwa, które jest mi najbliższe"

  Hanna Lis (49 l.) przez wiele lat była prezenterką wiadomości w TVP oraz w Polsacie. Jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę i zajęła się innymi projektami zawodowymi. Teraz ogłasza, że "wraca do dziennikarstwa, które jest jej najbliższe"

 • 2007 w pigułce

  Jaki był mijający rok 2007? Może warto porozmawiać na ten temat z dziećmi? Wojciech Mann podsumuje wraz z maluchami ostatnie 12 miesięcy. Pomogą mu w tym Maciej Orłoś oraz Hanna Lis i Tomasz Lis.

 • Hanna Lis i Kayah zaprzyjaźniły się! To je do siebie zbliżyło!

  Dziennikarka po rozstaniu z mężem potrzebuje wsparcia. Na szczęście nie brak jej przyjaciół, którzy wiedzą, jak ją pocieszyć. Jedną z najbliższych Hannie Lis (47 l.) osób jest teraz Kayah (50 l.).

 • Lisowie wygrali z "Super Expressem"

  "Super Express" ma przeprosić Tomasza i Hannę Lisów oraz zapłacić im 250 tys. zł zadośćuczynienia za bezprawne i zawinione naruszenie ich dóbr osobistych - orzekł w piątek Sąd Okręgowy w Warszawie. Gazeta będzie apelować.

 • Hanna i Tomasz Lis przechodzą poważny kryzys w związku?!

  W ich zawodzie pracę przynosi się do domu. Trudno nie spytać partnera, który także jest dziennikarzem, co sądzi o bieżących wydarzeniach, o sprawach, które nurtują i niepokoją rodaków. Gdy Tomasz Lis (49 l.) przygotowywał swój autorski program "Tomasz Lis na żywo", poświęcony uchodźcom z krajów muzułmańskich ogarniętych wojną lub zamieszkami, którzy niebawem mogą szukać schronienia w Polsce...

 • Hanna Lis przegrała z tabloidem

  Hanna Lis ma przeprosić wydawcę i redaktora naczelnego "Super Expressu" za naruszenie ich dóbr osobistych oraz wpłacić 50 tys. zł na cel społeczny - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie.

Wideo na temat: tomasz lis hanna lis dzieci
 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Hanna

  Hanna (Ronan) jest nastolatka, która jako jedna z niewielu rówieśnic, posiada siłe i sprawność żołnierza. A wszystko dlatego, że została wychowana przez ojca (Bana), byłego agenta CIA w finlandzkiej dziczy. Trening jaki przeszła służyć miał jednemu celowi - zostanie perfekcyjnym zabójcą. Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny staje się misja, na którą wysłał ja ojciec. Hanna przemieszcza się ukradkiem po Europie, wymykając się agentom nasłanym przez bezlitosna szefowa wywiadu pilnie strzegąca...

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

Dyskusje na temat: tomasz lis hanna lis dzieci
 • Re: "Lekarze": Aleksandra Hamkało gra u Żebrowskiego!

  torturującego bohaterów z NSZ, WIN i AK (chodzi o osławionego Józefa Światłę - admin) 18.00 TVP2 – Panorama – prowadzi Hanna Lis – córka kanalii z okresu stanu wojennego . 19.30 TVP1 – Wiadomości(...) , konfident służb PRL, pseudonim „Stokrotka”. 21.30 TVN – Kuchenne rewolucje – prowadzi Magda Gessler – córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB (Mirosława Ikonowicza - admin). .21.40 TVP2 – Tomasz Lis na