• Informacje na temat:

  tomasz lis i wośp

Artykuły na temat: tomasz lis i wośp
 • Tomasz i Hanna Lisowie: rozłam w małżeństwie przez ocenę działań Andrzeja Dudy?

  Tomasz (49 l.) i Hanna (45 l.) Lisowie zwykle mówili jednym głosem. Stąd zdziwienie wielu internautów, gdy małżonkowie poróżnili się w kwestii pewnego gestu prezydenta Andrzeja Dudy.

 • Jeszcze o "zarabianiu" na WOŚP

  - Na świecie każdy artysta, który by dostał ofertę wystąpienia "charytatywnie za pieniądze", uznałby to za obrazę. To by skończyło karierę takiego gościa - Zbigniew Hołdys specjalnie dla INTERIA.PL mówi o artystach pobierających wynagrodzenie za dobroczynne występy.

 • Kinga Rusin: Los wynagrodził jej krzywdy sprzed lat?

  Przed laty mąż i przyjaciółka zadali Kindze Rusin (44 l.) bolesny cios, zostając parą. Dziś w związku Hanny (45 l.) i Tomasza (49 l.) nie dzieje się dobrze. Oboje stracili też pracę. A Kinga ma i miłość, i udane życie prywatne.

 • XVII Finał WOŚP za nami

  Przemknął jak burza, poprzez miasta, wsie, poprzez góry i doliny. Kto taki? Oczywiście Jurek Owsiak wraz z XVII Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Szymon Majewski: szykuje się wielki powrót satyryka do TVP?

  ...nie tylko ze strasznego Kaczora, ale również z PO. Wystąpił również w reklamie banku, za którą zarobił, bagatela, 3 mln złotych. W ostatnim czasie głośno było o jego złośliwościach pod adresem Tomasza(...) 'Jeden z dziesięciu'" - dodaje. Na temat Andrzeja Dudy mówi tak: "Wszyscy mnie pytają, dlaczego prezydent Duda oddał narty na WOŚP. Sprawa jest prosta: prezes pozwolił mu je odpiąć". Portal...

 • Woodstock gotowy!

  Od strony logistycznej wszystko jest już gotowe do rozpoczęcia 13. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) - poinformował na pierwszej festiwalowej konferencji prasowej szef WOŚP Jerzy Owsiak.

 • Orkiestra po raz osiemnasty

  Dziś (10 stycznia) odbywa się XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz drugi Orkiestra z czerwonymi serduszkami gra dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

 • Jazz na Przystanku Woodstock

  Wielu ciekawych gości odwiedzi w tym roku Akademię Sztuk Przepięknych (ASP) Przystanku Woodstock, aby spotkać się z uczestnikami festiwalu. Jego 17. edycja odbędzie się 4-6 sierpnia br. w Kostrzynie nad Odrą w Lubuskiem. Nowością będą warsztaty jazzowe.

 • Woodstock 2007 zakończony

  W niedzielę (5 sierpnia) wczesnym rankiem, nad byłym poligonem wojskowym w Kostrzynie nad Odrą zapadłą cisza i tym samy do historii przeszedł kolejny, 13. już Przystanek Woodstock. Czy był ostatni w takiej formule?

 • Woodstock: Wszystko gotowe

  Wszystko jest gotowe na 13. Przystanek Woodstock - zapewnił w piątek w Kostrzynie nad Odrą szef imprezy, Jurek Owsiak. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 3-4 sierpnia, po raz czwarty w granicznym Kostrzynie nad Odrą.

Wideo na temat: tomasz lis i wośp
 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...