• Informacje na temat:

  tomasz m. skazany

Artykuły na temat: tomasz m. skazany
 • Tancerz Rafał M. skazany. Jest wyrok!

  Prokurator domagał się sześciu miesięcy więzienia lub 2,2 tys. złotych kary, sędzia Tomasz Łętowski zdecydował jednak, że 30-latek, znany z "Tańca z gwiazdami", przez pół roku będzie musiał pracować(...), że był to wybryk" - cytuje Tomasza Łętowskiego toruńska "Gazeta Wyborcza". Do incydentu doszło 23 czerwca tego roku w Toruniu przy ul. Zbożowej na osiedlu Wrzosy. M został zatrzymany po tym, jak...

 • Tomasz Kowalski powraca: Mam nadzieję, że nie zemdleję

  12 i 13 marca na scenie Teatru Śląskiego w Katowicach wystąpi Tomasz Kowalski, sparaliżowany po wypadku na motocyklu laureat czwartej edycji "Must Be The Music".

 • Aktor z "M jak miłość" skazany za pedofilię!

  Tomasz M., znany m.in. z "M jak miłość", "Na Wspólnej" czy "Plebanii" został skazany na 2 lata więzienia za posiadanie i rozpowszechnianie dziecięcej pornografii!

 • Tomasz Kowalski chce wrócić do życia po wypadku

  #MamWyzwanie - to nazwa akcji społecznej, w którą zaangażował się sparaliżowany po wypadku na motocyklu Tomasz Kowalski. Laureat czwartej edycji "Must Be The Music" podjął wyzwanie - chce znów stanąć na scenie i zaśpiewać.

 • Tomasz Lis i Jerzy Jachowicz na wojennej ścieżce! Będzie pozew sądowy?!

  Tomasz Lis (49 l.) stanie przed sądem za znieważenie Jerzego Jachowicza (77 l.)? Niewykluczone, bowiem współpracownik tygodnika „wSieci” oraz portalu wpolityce.pl chce, aby odpowiedział on za swoje słowa.

 • Tomasz Chada poszukiwany listem gończym

  Policjanci z komendy przy ulicy Grenadierów w Warszawie poszukują Tomasza Chady. Raper nie wrócił z przepustki do zakładu karnego, gdzie odbywał 2-letnią karę pozbawienia wolności.

 • Cezary Pazura: Szantażysta skazany!

  ...10 grudnia w Sądzie Rejonowym Warszawa Wola zapadł wyrok w sprawie Tomasza J. Mężczyzna został uznany winnym szantażowania Cezarego Pazury (51 l.) i kierowania wobec niego gróźb karalnych.

 • Tomasz Kot na tropie "Fotografa"

  Tomasz Kot po roli profesora Zbigniewa Religi w "Bogach" Łukasza Palkowskiego to jedno z najgorętszych nazwisk wśród polskich aktorów. Już 9 stycznia widzowie będą mogli podziwiać jego kolejną kreację - w "Fotografie", nowym filmie Waldemara Krzystka, twórcy głośnych "80 milionów" i "Małej Moskwy". Z tej okazji przywołujemy niezapomniane role Tomasza Kota - mistrza filmowej transformacji.

 • Mariana Marzyńskiego "Ja, Gombro" (2003), gdzie wcielał się w postaci z dramatów Gombrowicza. Na dużym ekranie debiutował główną rolą w filmie "Skazany na bluesa" (2005) Jana Kidawy-Błońskiego. Kiedy reżyser poszukiwał aktora Kot grał właśnie w Warszawie "Hamleta" w wyjazdowym spektaklu Teatru z Legnicy. Tomasz wcielił się w postać Ryszarda Riedla, wokalisty i lidera zespołu Dżem. Przygotowując się...

 • Tomasz Kot: Sekret jego sukcesu

  "Bogowie" wynieśli go na szczyt! Dzięki roli Zbigniewa Religi wyjechał z Gdyni z nagrodą. Teraz nikt nie wątpi, że Tomasz Kot jest nie tylko najwyższym, ale i najlepszym aktorem w Polsce.

Zdjęcia na temat: tomasz m. skazany
Wideo na temat: tomasz m. skazany
 • "Skazane": Co wydarzy się w 2. odcinku?

  Już dziś kolejny odcinek „Skazanych”, a w nim wiele zaskakujących zwrotów akcji. Sylwia (Monika Krzywkowska) podejmie pracę zarobkową i spotka w niej Michała (Tomasz Mandes). Między nimi nawiąże się nić sympatii. Czy przerodzi się w coś większego…?

Dyskusje na temat: tomasz m. skazany