• Informacje na temat:

  tomasz marzec ślub

Artykuły na temat: tomasz marzec ślub
 • Rozstania i rozwody 2013 roku

  ...im się tak, jak chcieli, muszą rozstać się w zgodzie, by nie ranić swej córki Wandy, którą oboje kochają ponad wszystko. Rozwiedli się tuż przed piątą rocznicą ślubu... Pięć lat trwał związek Tomasza(...)Bez wątpienia bohaterami najgłośniejszego i najbardziej spektakularnego rozstania roku są Maciej Stuhr, czyli Tomasz z "Bez tajemnic", i Samanta Stuhr. Końca ich uchodzącego za bardzo szczęśliwe...

 • Ślub pod znakiem zapytania?

  Z rodziną, jak to powszechnie wiadomo, najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Już niebawem bohaterowie serial u "Niania" - Frania i Maks - odczują to na własnej skórze.

 • ...w Zakopanem coraz głośniej mówi się o ich ślubie! Tego po spokojnej Annie Marii Jopek chyba nikt się nie spodziewał. A jednak! Zdjęcia z romantycznego spaceru piosenkarki i muzyka z jej zespołu(...). Gdy go otrzyma, nic nie będzie im już stało na drodze do ślubnego kobierca!  Plotki o romansie "perfekcyjnej" Małgorzaty Rozenek i byłego Dody, Radka Majdana zelektryzowały wszystkich. Para...

 • Tomasz Kot będzie miał córkę!

  Tomasz Kot (30 l.), bohater popularnego serial u "Niania", będzie tatą. Pierwsze dziecko aktora przyjdzie na świat w kwietniu. Podobno będzie to dziewczynka.

 • ...i wykrzyczał swoją złość. Wkrótce po tym para ogłosiła swoje rozstanie. Pięć lat trwał związek Tomasza Stockingera i jego przyjaciółki Ewy. Relacja była na tyle poważna, że para planowała ślub(...)Po pięciu latach małżeństwa definitywnie rozstali się Magdalena Różczka i scenarzysta Michał Marzec.  Para dla dobra córki Wandzi postanowiła pozostać w przyjacielskich relacjach... Obecnie aktorka...

 • 8. sezon "Niani" czas zacząć

  "Niania" wraca na antenę TVN i to podwójnie. W sobotę, 7 marca, zobaczymy nie jeden a dwa pierwsze odcinki nowego, ósmego sezonu przygód panny Frani Maj.

 • Ostatni klaps na planie "Niani"

  "Porzucił ją zimny drań, co salon sukien ślubnych miał. Nie miała dokąd udać się, jej świat zawalił się. Wtem Skalskich dom, to w nim znalazła kąt..." - od słów tej piosenki cztery lata temu rozpoczęła się emisja polskiej wersji amerykańskiego serial u "Pomoc domowa". Wtedy w "Niani" rozpoczęła się znajomość Frani Maj i Maksa Sklaskiego.

 • "Uniknęliśmy homoseksualizmu"

  W pierwszy dzień marca w krakowskim Multikinie odbyła się premiera "komedii hormonalnej" "Testosteron" . W uroczystym pokazie wzięli udział twórcy: Andrzej Saramonowicz i Tomasz Konecki oraz aktorzy: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Cezary Kosiński i Maciej Stuhr. "Udało nam się uniknąć na planie homoseksualizmu" - powiedział ten ostatni.

 • Na planie "Mamusiek"

  Widzowie śledzący losy bohaterów nowego serial u Polsatu "Mamuśki" mogą odetchnąć z ulgą. Mimo wielu intryg, złośliwych uwag i komentarzy, a także ogólnej nieprzychylności ze strony teściów główni bohaterowie sitcomu - Patrycja (Katarzyna Ankudowicz) i Mirek (Michał Rolnicki) staną w końcu na ślubnym kobiercu.

 • Zielińska jako Sofia de Magico

  Katarzyna Zielińska powraca na scenę Teatru Roma w Warszawie. Po sukcesie spektaklu "Berlin. Czwarta rano" artystka zagra główną rolę w przedstawieniu "Sofia de Magico". Premiera już 1 marca.