• Informacje na temat:

  tomasz mroczek

Artykuły na temat: tomasz mroczek
 • Pasjonaci gry w kręgle uważają, że to doskonały sposób spędzania wolnego czasu - łatwy, przyjemny, w miłym towarzystwie. Wiedzieli już o tym podobno starożytni Egipcjanie i Rzymianie, a zupełnie niedawno mieli okazję przekonać się uczestnicy "I Ogólnopolskiego Turnieju Gwiazd w Bowling", zorganizowanego przez braci Mroczek.

 • "Celebrity Splash!": Stenka w jury, Dowbor skacze!

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniane są przez jury. Znamy już nazwiska jurorów i niektórych uczestników show!

 • Stockinger o Cichopkach i Mroczkach

  Choć na swoim koncie ma wiele ciekawych ról, od lat Tomasz Stockinger jest kojarzony z doktorem Pawłem Lubiczem z "Klanu". Postać, w którą się wciela, jest nieskazitelna i nieco monotonna, ale mimo to aktor nie ma oporów, by skrytykować... kolegów z innego serialu TVP!

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • "M jak miłość": Ślub w Grabinie? Co wydarzy się po wakacjach?

  Na Instagramie znowu zawrzało. Marcin Mroczek opublikował bowiem najnowsze zdjęcie z planu serialu. Kogo możemy na nim zobaczyć? Czy to spoiler dotyczący wydarzeń z przyszłego sezonu serialu?

 • Mroczek obok Dody w jury?

  Pod znakiem zapytania stanął występ Igora Kryszyłowicza jako członka jury show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Jednym z kandydatów na jego zastępcę jest... Rafał Mroczek.

 • "M jak miłość": Nowa praca Piotrka

  Piotrek (Marcin Mroczek) stanie przed sądem jako oskarżony. Dzięki wsparciu adwokatów - Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński) - dostanie wyrok w zawieszeniu...

 • Mroczek zatańczy na lodzie!

  Obecność dwójkowego show "Taniec na lodzie" zaplanowanego na jesień stała dotąd pod znakiem zapytania, ponieważ zarząd Telewizji Polskiej uważał, że program nie jest jeszcze dopracowany. Dyrektor TVP 2 Wojciech Pawlak postawił jednak na swoim i uchwalono, że program pojawi się.

 • Ten trzeci w życiu Zduńskich...

  W nowym, 14. już sezonie sagi rodu Mostowiaków na włosku zawiśnie małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). A wszystko przez ich nowego sąsiada Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski).

 • "M jak miłość": Kryzys u Zduńskich

  W nowym, 14. już sezonie sagi rodu Mostowiaków na włosku zawiśnie małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). A wszystko przez ich nowego sąsiada Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski).

Zdjęcia na temat: tomasz mroczek
Wideo na temat: tomasz mroczek
 • "M jak miłość": Nowoczesne związki - kulisy serialu

  passę, ostatnio same kłopoty - westchnie Zduńska, nie wiedząc, jak poradzić sobie z problemami. W dodatku Piotrkowi (Marcin Mroczek) wypadnie niespodziewane spotkanie z klientami i nie będzie mógł(...). Piotr wróci do domu i znajdzie list od żony. - Mam dość! Rób sobie, co chcesz. Ja się zmywam - przeczyta. Marzenka i Andrzejek Zaraz po uzyskaniu rozwodu Lisiecki (Tomasz Oświeciński) odważy się

 • "M jak miłość": To koniec małżeństwa Zduńskich?!

  przedstawić swoją kandydaturę na przyszłość, na lepsze życie, jako jedyną, słuszną, prawdziwą, możliwą i szczerą – mówi odtwórca roli Roberta – Tomasz Borkowski. Lubiński wysyła Kindze miłosne e-maile(...) oszukany - mówi Marcin Mroczek. Załamana Kinga wyprowadza się z domu. Robert triumfuje -przecież właśnie o to mu chodziło! Posuwa się jednak dalej i wynajmuje piękną Kaję (Agnieszka Kawiorska

Dyskusje na temat: tomasz mroczek