• Informacje na temat:

  tomasz nowe

Artykuły na temat: tomasz nowe
 • Tomasz Kammel przyłapany na randce! Kim jest jego nowa miłość?

  Od rozstania prezentera TVP z bizneswoman minęło już kilka lat.  Kasia nowe życie rozpoczęła od diety i ćwiczeń, dzięki czemu dziś wygląda jak prawdziwa seksbomba.  Tomek swoim życiem prywatnym(...) świetny kontakt. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdor „Pytania na śniadanie” ma poważne zamiary wobec nowej partnerki. Ostatnio poznał ją ze swoimi znajomymi" - czytamy. Trzymamy zatem kciuki! 

 • Tomasz Karolak popiera Komorowskiego

  - Kampania przeciwników pana prezydenta Komorowskiego ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co seriale, w których gram - powiedział aktor Tomasz Karolak na spotkaniu z Bronisławem Komorowskim w Łodzi.

 • O nowej miłości Tomasza Stockingera na salonach aż huczy! To znana aktorka!

  Na ostatniej premierze w warszawskim Teatrze Kamienica doskonale razem się bawili.  Po spektaklu Magdalena Wołłejko (63) i Tomasz Stockinger (63) żywo dyskutowali i śmiali się. Wielu gości zwróciło(...) niemal 45 lat! Wiele nas łączy. Spotykamy się, wspominamy dawne czasy i wymieniamy uwagi o tym, co jest dzisiaj" – mówi tajemniczo Stockinger . Magda i Tomasz studiowali razem w warszawskiej szkole...

 • Tomasz Kot: Poznając Religę

  "Bogowie" o prof. Zbigniewie Relidze to film, który poruszył polską publiczność. Nagrodzony na Festiwalu Filmowym w Gdyni, zdobywa znakomite recenzje oraz uznanie publiczności. W specjalnym wywiadzie Tomasz Kot opowiada o przygotowaniach do roli najsłynniejszego polskiego kardiochirurga.

 • Tomasz Oświeciński zwyzywany w centrum handlowym! Nie wytrzymał!

  Tomasz Oświeciński (45 l.) ostatnio przeżył bardzo nieciekawe chwile i wdał się w kłótnię z dwoma mężczyznami. Było o krok od bijatyki!

 • Tomasz Barański, tancerz "TzG", stracił nerkę

  Tatiana tańczy w show - bo chce wrócić na szczyt kariery i do pełni zdrowia. Tomasz - bo wygrał walkę o życie.

 • Tomasz Szczepanik ma burzliwe życie!

  Tomasz Szczepanik (34 l.) w niedawnym wywiadzie opowiedział zaskakującą historię swojej miłości. Dla obecnej ukochanej zostawił kiedyś narzeczoną. To wszystko na kilka dni przed ślubem! Niedługo później urodził mu się syn, co scementowało nowy związek. Ponadto wokalista tragiczne chwile przeżył niedawno, gdy uległ wypadkowi.

 • Mela Koteluk "Migracje": Nowa płyta w listopadzie

  "Migracje" to tytuł nowej płyty Meli Koteluk, która ukaże się 17 listopada. Tym razem wokalistka zabiera słuchaczy do świata pełnego kontrastów - realizm słowny łączy się tu z abstrakcją, minimalizm z przestrzennym muzycznie bogactwem.

 • ...lat oczekiwania na ślub i postanowiła zacząć nowe życie. Rozpad rodziny jest zawsze dramatem. Ale aktor, porzucany już wcześniej przez Magdaleną Boczarską (38) i Ilonę Ostrowską (43), otrząsnął się(...) na to szanse, Tomek pomaga jej w nauce zawodu - mówi znajomy aktora. Tomasz nie przyznał jeszcze, że z Pauliną są parą, ale goście "Balu Nocy Letniej" opowiadali, że cały czas adorował ją i ani na...

 • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

  - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

Zdjęcia na temat: tomasz nowe
Wideo na temat: tomasz nowe
 • Tarocistka przepowiada przyszłość Tomaszowi Lisowi! Co go czeka?

  Agnieszka Skrzypczuk, wróżąc z tarota przepowiedziała znanemu dziennikarzowi karierę biznesową. Tarocistka twierdzi, że Tomasz Lis przez dłuższy czas będzie nieobecny w telewizji. Czekają go jednak nowe projekty w dziedzinie biznesu, w których doskonale się sprawdzi. (Videoportal/x-news)

 • "Singielka": Paulina Chruściel o nowym sezonie

  Czy Paulina Chruściel kibicuje serialowemu Tomaszowi? O czym naprawdę jest "Singielka"? Jak aktorka starała się przedstawić losy swojej bohaterki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w powyższym materiale filmowym.

 • "M jak miłość": W zupełnie nowych rolach

  "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to opowieść o siedmiu mężczyznach, którzy - każdy na własny sposób - szukają miłości i szczęścia. Jest wśród nich Tomasz (Mikołaj Roznerski) - spec od reklamy, człowiek, któremu wszystko w jego idealnie zaplanowanym życiu idzie jak z płatka. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie? Całą plejadę gwiazd "M jak miłość", w tym Dominikę Kluźniak i Barbarę Kurdej

Dyskusje na temat: tomasz nowe