• Informacje na temat:

  tomasz paczkowski

Artykuły na temat: tomasz paczkowski
 • Yach Film: Wygrał "Rower" Janerki

  Późnym wieczorem w sobotę, 8 października, poznaliśmy wyniki 14. Festiwalu Polskich Wideoklipów "Yach Film", którego finał odbył się w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Laureatem Grand Prix został Rafał Garcarek, twórca animowanego teledysku do utworu "Rower" Lecha Janerki. "Yacha internautów", przyznanego przez użytkowników portalu INTERIA.PL, otrzymał klip Abra dAb do nagrania "Rapowe ziarno 2". Z kolei "Cytrynę" dla kiczowatego klipu odebrał Michał Wiśniewski, za "Hop Hop Hop" swojego ludowego...

 • "Blokersi" - postprodukcja zakończona

  W ostatnich dniach sierpnia, w Studio Filmowym TPS w Warszawie, zakończyła się postprodukcja najnowszego filmu Sylwestra Latkowskiego "Blokersi". Reżyser wraz z montażystą, Markiem Andrychowskim, z 80 godzin materiałów zmontował 77 minutowy film, którego premiera odbędzie się 25 września.

 • "Wartości należy pielęgnować"

  , zatytułowanego po prostu "Borysewicz & Kukiz", Tomasz Słoń rozmawiał z oboma artystami o początkach ich współpracy, pracy nad płytą, jej przyjęciu w środowisku muzycznym, sytuacji w polskiej fonografii

 • Gienek Loska w "Domu"

  Laureat pierwszej edycji "X Factora" wraz ze swoim zespołem Gienek Loska Band kończy prace nad materiałem na drugą płytę.

 • Święto teledysków w Gdańsku!

  W dniach 5-8 października w Gdańsku odbywa się 15. Jubileuszowy Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film. Laureatów nagród w poszczególnych kategoriach poznamy ostatniego dnia festiwalu, w niedzielę wieczorem, 8 października. Program imprezy obejmuje również 9. Festiwal Wideoklipów dla Dzieci "Mały Jaś" i 6. Festiwal Animowanych Filmów Muzycznych i Krajów Nadbałtyckich i Skandynawskich "Bursztynowe Oko" ("Amber Eye"). Partnerem imprezy jest INTERIA.PL.

 • Yach Film: Głosuj na najlepszy teledysk

  Od 6 do 8 października w Gdańsku odbędzie się 14. Festiwal Polskich Wideoklipów "Yach Film". Znamy już twórców, którzy otrzymali nominacje w 10. kategoriach do nagród za najlepsze polskie klipy. W tym roku po raz pierwszy po długiej przerwie zostanie przyznany także Yach internautów, którego wybiorą użytkownicy portalu INTERIA.PL.

 • Polskie płyty 2013: Co pokaże Ewelina Lisowska?

  Znani z telewizyjnych show Ewelina Lisowska, Damian Ukeje i Gienek Loska, mający wiernych fanów Kult i Strachy Na Lachy to tylko niektórzy polscy wykonawcy, którzy szykują nowe płyty na 2013 rok.