• Informacje na temat:

  tomasz piątek

Artykuły na temat: tomasz piątek
 • Tomasz Piątek opowiedział o uzależnieniu od heroiny. Stoczył się na samo dno!

  Pisarz Tomasz Piątek (41 l.) postanowił zerwać z narkotykami i alkoholem dopiero wtedy, gdy niemal pożegnał się z życiem. Stracił pracę, rzuciła go narzeczona. Przygodę z narkotykami rozpoczął od popalania trawki. Pił 24 lata, ćpał - 18.

 • Tomasz Kot: Bałem się każdej chwili

  - "Bogowie" to dla mnie historia niezwykle charyzmatycznego mężczyzny, który żyjąc w Polsce PRL-u, za sprawą swojej olbrzymiej determinacji, dokonał rzeczy niemal niemożliwej - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w Zbigniewa Religę w filmie Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Kinga Rusin i Tomasz Lis bezsilni. Chodzi o młodszą córkę, Igę Lis

  ..."Dobry Tydzień" pisze, że nowy chłopak ich córki nadużył zaufania dziewczyny i jej rodziców. W piosenkach ujawnił bardzo osobiste kulisy znajomości. Wybuchła mała afera wokół 18-letniej Igi Lis. Kinga Rusin (47 l.) i Tomasz Lis (52 l.) są bezsilni.

 • Tomasz Karolak: Udowodnić sobie, że jeszcze mogę

  - Ja bardzo lubię grać przed kamerami, natomiast teatr jest o wiele trudniejszą sztuką - mówi Tomasz Karolak ("Testosteron", "Kac Wawa", "rodzinka.pl", "Prawo Agaty"). Aktor opowiada o nowym programie "Ekspedycja", w którym rozwiązuje z dziecięcą drużyną zagadki logiczne i nie tylko...

 • Prawda o Tomaszu Zimochu wyszła na jaw!

  Tomasz Zimoch (59 l.) ukrywał to przez wiele miesięcy!

 • Tomasz Szymuś: Gwiazdy tańczą, jak im zagra

  - Najtrudniej znaleźć klucz do aranżacji danego utworu. Każdy musi być dostosowany do poszczególnego tańca, ale nie każda przeróbka jest odpowiednia. Z lirycznej piosenki nie da się stworzyć skocznej i wesołej - wyjaśnia dyrygent orkiestry "Tańca z gwiazdami".

 • "rodzinka.pl": Wielkie zmiany u Boskich!

  W nowym, dziesiątym już sezonie hitowej „rodzinki.pl”, którego emisję TVP2 rozpocznie w piątek 3 marca, cierpliwość Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) zostanie wystawiona na mnóstwo bardzo poważnych prób...

 • "Fotograf" od 9 stycznia w kinach

  Aleksandr Bałujew, Adam Woronowicz i Tomasz Kot znaleźli się w polsko-rosyjskiej obsadzie nowego filmu Waldemara Krzystka. Opowiadający o pościgu za seryjnym mordercą thriller "Fotograf", z akcją osadzoną w Legnicy i w Moskwie, trafi do kin w najbliższy piątek, 9 stycznia.

 • "Barwy szczęścia": Mariola zagnie parol na Huberta! Zaciągnie go do łóżka?

  Mariola (Agnieszka Mrozińska) postanowi namówić Huberta (Marek Molak) do powrotu na scenę. Agata (Natalia Zambrzycka) będzie przekonana, że była ukochana Tomka (Tomasz Błasiak) zagięła parol na jej brata i po prostu chce go uwieść...

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

Zdjęcia na temat: tomasz piątek
Wideo na temat: tomasz piątek
 • Tomasz Piątek o heroinie

  Pisarz Tomasz Piątek (41 l.) postanowił zerwać z narkotykami i alkoholem dopiero wtedy, gdy niemal pożegnał się z życiem. Stracił pracę, rzuciła go narzeczona. Przygodę z narkotykami rozpoczął od popalania trawki. Pił 24 lata, ćpał - 18. (Bagaż osobisty / TTV/x-news)

Dyskusje na temat: tomasz piątek
 • Re: "M jak miłość": Na przyjaciół można liczyć

  „W szale zazdrości Iza (Adriana Kalska), w tajemnicy przed Arturem (Tomasz Ciachorowski), znów spotka się z Marcinem". W szale zazdrości? Autorze tego artykułu, nie mógłbyś przestać pić i ćpać, wszak dziś Wielki Piątek...