• Informacje na temat:

  tomasz piotrowski finał

Artykuły na temat: tomasz piotrowski finał
 • "Klan": Jesienią u Lubiczów

  W nowym sezonie “Klanu" Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) będzie opłakiwał śmierć swojej żony Krystyny (Agnieszka Kotulanka), jego starsza córka Agnieszka (Paulina Holtz) rozstanie się z Januszem (Michał Lesień), a młodsza Ola (Kaja Paschalska) nie uwolni się od stalkera.

 • Przystanek Woodstock 2015: Decapitated i Roan

  Polskie grupy Decapitated i Roan dołączają do składu tegorocznego Przystanku Woodstock (Kostrzyn nad Odrą, 30 lipca - 1 sierpnia).

 • "Klan": Mija 20 lat od premiery sagi rodu Lubiczów

  Serial Wojciecha Niżyńskiego i Pawła Karpińskiego wygrał konkurs na nową polską telenowelę, który Telewizja Polska ogłosiła na początku 1997 roku. Oprócz "Klanu" do ścisłego finału zakwalifikowali(...) TVP. Z pierwszej obsady "Klanu" do dziś gra w serialu 5 aktorek (Barbara Bursztynowicz, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paulina Holtz i Kaja Paschalska) oraz 2 aktorów (Tomasz...

 • Przed finałem "Mam talent" typujemy faworytów!

  Kto zgarnie 300 tysięcy złotych? Czy "Mam talent" wygra ktoś z "X Factor"? Przed finałem czwartej serii programu (sobota, 26 listopada) analizujemy szanse kandydatów do zwycięstwa. Wszystkich dziesięciu.

 • Serialowy przewodnik

  ...syn sąsiadki, Mariusz. Mostowiakówna powiadamia o tym swoich kolegów. Wszyscy lokalni policjanci rozpoczynają poszukiwania Piotrowskiego. Niestety, bez rezultatu. Przełomem w śledztwie staje się(...), nominuje Chodakowskiego. Wkrótce Tomasz, w sylwestrowe popołudnie, ma możliwość pokazania, że nadaje się na dowódcę. Kierowana przez niego jednostka jedzie do samotnego domu nad zalewem. To właśnie...

 • Kto zatańczy w finale YCD?

  W czwartek, 2 października w Forcie Sanguszki w Warszawie zatańczyło i zaprezentowało się osiem ślicznych tancerek, ośmiu wysportowanych tancerzy. W ten sposób oficjalnie przedstawiono finalistów 3. edycji. programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

 • Kod Pana Samochodzika

  Tomasza, posiadacza wehikułu-amfibii. Powieść ukazała się w 1966 roku, po wcześniejszym sukcesie "Wyspy Złoczyńców" (1964 r.). Superbohater po polsku Polski superbohater od swoich narodzin budził(...), w którym pana Tomasza gra Piotr Krukowski, "Pan Samochodzik i praskie tajemnice" (1988 r.) Kazimierza Tarnasa, z Markiem Wysockim w roli tytułowej oraz "Latające machiny kontra Pan Samochodzik (1990

 • "Must Be The Music": Kto wygra?

  Przed niedzielnym (13 maja) finałem trzeciej edycji pokusiliśmy się o typowanie, kto zostanie zwycięzcą muzycznego show.

 • "Mam talent": Mamy zwycięzcę!

  19-letni wokalista Kacper Sikora z Dźwirzyna wygrał czwartą edycję programu "Mam talent" i zgarnął 300 tysięcy złotych.

 • "Mam talent": Ocean możliwości

  "Trzeba być głuchym jak pień, żeby nie usłyszeć, że jesteś wokalnym geniuszem" - tak Robert Kozyra skomentował występ Marty Podulki, wbijając przy okazji szpilę jurorom "X Factor". Wokalistka została bowiem odrzucona w tym programie przez Czesława Mozila tuż przed finałem.