• Informacje na temat:

  tomasz prędzej

Artykuły na temat: tomasz prędzej
 • Tomasz Stockinger w zupełnie nowej roli! "Ogromnie się cieszę"

  ...​Nie rozpamiętuje tego, co zrobił źle, co mu w życiu nie wyszło. Chce jak najlepiej i najmądrzej wykorzystać czas, który jeszcze mu pozostał. Miesiąc temu pojawiła się na świecie jego pierwsza wnuczka Oliwia. Od razu zdobyła serce aktora, który w nowej roli czuje się doskonale. Na pytanie, co w życiu jest najważniejsze, Tomasz Stockinger (62 l.) odpowiada: "Jutro".

 • "Joanna": O sprawach najistotniejszych

  Opowieść o najprostszych sprawach w życiu, które stanowią jego istotę - mówi o "Joannie", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument, reżyserka Aneta Kopacz. Bohaterowie filmu to umierająca na raka młoda kobieta oraz jej mąż i syn.

 • Tomasz Stockinger w roli mordercy!

  Tomasz Stockinger, szerokiej widowni znany z roli doktora Pawła Lubicza w serialu "Klan", wystąpi gościnnie w jednym z odcinków polsatowskiego "Hotelu 52".

 • Rozczarowany Tomasz Kammel

  Tomasz Kammel jest rozczarowany tym, jak Telewizja Polska podziękowała mu za współpracę. Dziennikarz twierdzi, że prawdziwym powodem zwolnienia była próba jego ingerencji w kształt "Przebojowej nocy".

 • Barwy szczęścia

  Tomaszowi nie podobają się coraz częstsze spotkania Bożeny z Brunem. Wiśniewski uważa, że biznesmen nie pasuje do jego córki i prędzej czy później złamie...

 • Serialowa zbrodnia i kara

  Tomasz Stockinger, znany jako dr Lubicz z "Klanu", tym razem dopuści się ciężkiej zbrodni w finałowym odcinku "Hotelu 52".

 • "Klan": Witold zrezygnuje z poślubienia ciężarnej Ilony!

  Koziełło (Andrzej Strzelecki) pojedzie do rodziców Ilonki (Karolina Kominek), by przekonać ich, żeby pobłogosławili związek córki z Witoldem (Sławomir Grzymkowski). - Poniosłem klęskę na całej linii - powie później Pawłowi (Tomasz Stockinger). - Ślubu nie będzie! - doda.

 • Karolak ma syna!

  Tomasz Karolak po raz drugi został tatą. Viola Kołakowska - partnerka aktora - urodziła ślicznego, zdrowego chłopca!

 • Wreszcie ma syna nie tylko w serialu!

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", po raz drugi został tatą. Viola Kołakowska - partnerka aktora - urodziła ślicznego, zdrowego chłopca!

 • Żadnej pracy się nie boi

  Jemu bezrobocie nie grozi! Nawet jeśli nie będzie nowych odcinków "rodzinki.pl", Tomasz Karolak i tak ma się czym zająć.

Wideo na temat: tomasz prędzej
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1512.

  Tomaszowi nie podobają się coraz częstsze spotkania Bożeny z Brunem. Wiśniewski uważa, że biznesmen nie pasuje do jego córki i prędzej czy później złamie jej serce. Po Zacisznej kręci się Majewski. Gwałciciel próbuje zaatakować Kasię, ale płoszy go pojawienie się Łukasza. Angela, zrozpaczona po utracie bliskich, okalecza swoje ciało żyletką. Dziewczyna nadal odrzuca Magdę i Sebastiana

Dyskusje na temat: tomasz prędzej
 • Re: "Na dobre i na złe": Aneta wyjawia tajemnicę Tomasza

  Zapowiada się ciekawie i tajemniczo... Już nie mogę się doczekać jak Wiki pozna prawdę. Tomasz niby taki święty, a tu takie ziółko.. :) Może wkońcu Wiki pójdzie po rozum do głowy i zostawi Tomasza. Bo to,że jej na nim nie zależy i że go nie kocha to chyba już wszyscy wkoło wiedzą oprócz niej samej. Adam i Wiki prędzej czy pózniej i tak bedą razem. Połączyła ich miłość...

 • Re: "Na dobre i na złe": Tomasz stawia Wiki ultimatum!

  Właśnie w tym momencie Wiktoria powinna zrozumieć, że Tomasz ma coś wspólnego z oskarżeniem Adama o gwałt. No bo niby co Rzepecki ma zrobić - żeby dla Krajewskiego wszystko się dobrze skończyło :) Consalida - to jednak świetna kobieta, potrafiłaby zrezygnować z Adama, aby tylko pomóc mu ; *.* :) Myślę, że gdyby Wiki postanowiła, że zrezygnuje z Adama, to Krajewski i tak prędzej czy później by ją

 • Re: "Na dobre i na złe": Tomasz będzie pilnować Wiktorii!

  Iza i Monika, ja przewiduję, że praca Wiki z Tomaszem w jednym szpitalu to gwóźdź do trumny tego małżeństwa.....Teraz nikt nie wie co się u nich dzieje(sceny zazdrości Tomasza),ale w szpitalu prędzej(...) niezależna, Tomasz jest zaborczy i traktuje Wiki jak własność, a nie jak żonę i partnerkę....