• Informacje na temat:

  tomasz sapryk

Artykuły na temat: tomasz sapryk
 • Tomasz Sapryk: Rodzina zawsze na pierwszym planie!

  Lubi wszystko planować. Poukładany, odpowiedzialny, zawsze przygotowany do roli. Tylko jednego Tomasz Sapryk nie mógł przewidzieć – że zachoruje.  Leżąc na OIOM-ie z zawałem serca, nie martwił się(...) i zyskałem po lepszym poznaniu" − śmieje się Tomasz Sapryk.  Pochodzą z rodzin wielodzietnych. On był najmłodszy spośród trójki rodzeństwa, a Alicja najstarsza z pięciorga.  "Spotkaliśmy się więc: najmłodszy...

 • "Wołyń": Nowy film Smarzowskiego

  Trwają zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Tym razem twórca opowie o Wołyniu, a szczególnie o wydarzeniach, które wydarzyły się tam latem 1943 roku, określanych mianem "rzezi wołyńskiej". W rolach głównych Arkadiusz Jakubik, który do roli musiał zrzucić aż 15 kg oraz debiutująca na ekranie Michalina Łabacz.

 • Tomasz Sapryk: Trudne chwile już za nim

  Rok 2014 był dla aktora czasem wielkiej próby. To wtedy przeszedł zawał, a niedługo później lekarze wykryli u niego raka. W tych ciężkich chwilach mógł liczyć na najbliższych, którzy zadbali, by jak najszybciej wrócił do pełni sił.

 • Sitcom więzienny "Cztery poziomo" Konrada Niewolskiego ("Symetria") to 12-odcinkowa seria pełna abstrakcyjnego humoru. Bohaterami są czterej penitencjariusze zakładu karnego - Skorup (Tomasz Sapryk), Bodzio (Arkadiusz Jakubik), Docent (Jacek Braciak) i Łańcuszek (Robert Wabich).

 • Tomasz Sapryk: Wróciłem do formy!

  Kochający, czuły, a jednocześnie męski. Taki na co dzień jest Tomasz Sapryk (48 l.). Los go jednak nie oszczędził. Podczas jednej z prób w teatrze aktor zasłabł. Po przewiezieniu do szpitala okazało się, że był to zawał. Dodatkowo lekarze wykryli u niego nowotwór.

 • "Ranczo" wraca na antenę

  Długo oczekiwany przez widzów nowy sezon "Rancza", najpopularniejszego serialu telewizyjnej Jedynki, powróci na antenę stacji już 6 marca. W produkcji pojawi się wiele nowych postaci, w które wcielą się m.in.: Tomasz Sapryk, Dorota Segda i Patricia Kazadi.

 • Tomasz Sapryk wygrał z nowotworem!

  Blady, słaby, wychudzony. Walka z chorobą kosztowała Tomasza Sapryka (48 l.) wiele wysiłku. Mimo to aktor stawał na teatralnej scenie i dawał z siebie wszystko!

 • Nowe "Ranczo" już gotowe!

  Zakończyły się zdjęcia do nowej serii popularnego serialu TVP1 - "Ranczo", która na telewizyjnej antenie zadebiutuje wiosną 2011 roku. W produkcji pojawi się sporo nowych bohaterów, w których wcielą się m.in.: Tomasz Sapryk, Dorota Segda, Leon Charewicz, Patrycja Kazadi i Jakub Tolak. Co jeszcze czeka widzów?

 • Tomasz Sapryk walczy z podstępną chorobą!

  Znany i lubiany aktor Tomasz Sapryk (47 l.) znowu został boleśnie doświadczony przez los...

 • Premiera "Śniadania do łóżka"

  "Śniadanie do łóżka" to kolejna, po "Miłości na wybiegu", komedia romantyczna, która wyszła spod ręki Krzysztofa Langa. Podczas premiery filmu, która miała miejsce w środę, 3 listopada, w warszawskiej Kinotece, reżyser wyjaśniał, dlaczego znów sięgnął po ten gatunek.

Zdjęcia na temat: tomasz sapryk
Wideo na temat: tomasz sapryk
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

Dyskusje na temat: tomasz sapryk