• Informacje na temat:

  tomasz stockinger basen

Artykuły na temat: tomasz stockinger basen
 • Tomasz Stockinger narzeka na zbyt duży dom. Zabierze mamę z domu opieki?

  Znany z serialu "Klan" Tomasz Stockinger (61 l.) marzy o przeprowadzce. Uważa, że jego 300-metrowy dom na Ursynowie jest dla niego zbyt duży.

 • "Klan": Rodzina zastępcza u... Lubiczów

  Barbara (Aldona Orman) złoży Pawłowi (Tomasz Stockinger) nieoczekiwaną, acz bardzo oryginalną propozycję. Uczyni to przy okazji wyjaśniania chirurgowi plastycznemu, dlaczego tak bardzo zależy jej na prelekcjach z jego udziałem. Poznaj szczegóły!

 • Serialowy rekord Polski?

  Żółkowska, Paulina Holtz, Piotr Cyrwus, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Izabela Trojanowska, Tomasz Stockinger, Jacek Borkowski, Agnieszka Kaczorowska, Justyna Sieńczyłło, Kaja Paschalska, Tomasz(...) bardzo sympatyczna przyjaźń. Podkreślam - "przyjaźń". Bez żadnych podtekstów męsko-damskich - z uśmiechem uchyla rąbka tajemnicy Tomasz Stockinger. Rysiek Lubicz przeżyje zaś bardzo dramatyczne chwile...

 • Serialowy rekord Polski?

  W przyszłym roku"Klan", który istnieje już na antenie TVP1 trzynaście lat, świętować będzie swój dwutysięczny odcinek! Do rekordu "Mody na sukces" jeszcze daleko, ale serialowy rekord Polski z pewnością zostanie pobity.

 • Wielki Test o Telewizji: Atrakcyjne nagrody!

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, o godz. 20.25 TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". Każdy internauta będzie mógł także rozwiązać test na stronach INTERIA.PL oraz wygrać atrakcyjne nagrody!