• Informacje na temat:

  tomasz stockinger joanna gajor

Artykuły na temat: tomasz stockinger joanna gajor
 • Stockinger królem parkietu

  W Szkole Tańca Towarzyskiego "Riviera" na Ursynowie natknęliśmy się niedawno na Tomasza Stockingera, który z zaangażowaniem i pasją doskonalił swe umiejętności taneczne. Czyżby aktor po doświadczeniach w "Tańcu z Gwiazdami" znów zapragnął być królem parkietu? Tak, ale na planie serialu "Klan"!

 • Oto rywal doktora Lubicza!

  Andrzej Deskur, znany z roli Wiktora Olszewskiego w serialu "Majka", dołączył do obsady telenoweli "Klan". Zagra męża Łucji (Joanna Gajór), partnerki Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger) z kursu tańca.

 • Przykra znajomość sprzed lat

  Podczas kursu tańca towarzyskiego dojdzie do spotkania Krystyny (Agnieszka Kotulanka) i Łucji (Joanna Gajór), byłej partnerki Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger), o której doktor tak wiele opowiadał swojej żonie. Okaże się, że panie bardzo dobrze się znają. Jednak Lubiczowa nie wspomina za dobrze tej znajomości…

 • Polskie telewizyjne hity na jesień

  ..., godz.: 17.55. Ela (Barbara Bursztynowicz) i Jerzy (Andrzej Grabarczyk) odkryją nowe pasje, a Paweł (Tomasz Stockinger) pozna atrakcyjną kobietę! Po powrocie z urlopu w Hiszpanii Ela zacznie(...) genealogicznego rodziny Lubiczów. Tymczasem Paweł nie zrezygnuje z udziału w kursie tańca. Jego nową partnerką będzie Łucja (Joanna Gajor). Czy połączy ich coś więcej niż taniec? "Na dobre i na złe" Nowe...

 • Stockinger królem parkietu

  W Szkole Tańca Towarzyskiego "Riviera" na Ursynowie natknęliśmy się niedawno na Tomasza Stockingera, który z zaangażowaniem i pasją doskonalił swe umiejętności taneczne. Czyżby aktor po doświadczeniach w "Tańcu z Gwiazdami" znów zapragnął być królem parkietu? Tak, ale na planie serialu "Klan" !