• Informacje na temat:

  tomasz stockinger odchodzi z klanu

Artykuły na temat: tomasz stockinger odchodzi z klanu
 • "Klan": Elżbiecie śmierć zajrzy w oczy...

  Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) zwierzy się Pawłowi (Tomasz Stockinger), że ostatnio bardzo źle się czuje, boli ją głowa i ma podwyższone ciśnienie. - Pomyśl o urlopie – poradzi jej brat. Kilka godzin później Chojnicka trafi do szpitala...

 • "Klan": Miłość silniejsza niż poczucie winy

  Widok ojca (Tomasz Stockinger) z inną kobietą (Dorota Kamińska) okaże się dla Oli (Kaja Paschalska) traumatycznym przeżyciem. A jak po tej niezręcznej sytuacji poczuje się Wiga?

 • "Klan": Jubileusz serialu

  ...19 listopada TVP1 wyemituje jubileuszowy, 2500. odcinek "Klanu". - To doskonały moment, by podziękować wszystkim widzom za to, że są z nami już od ponad 16 lat - mówi producent serialu Paweł Karpiński.

 • "Klan": Tragedia Barbary – jej syn zapadnie w śpiączkę!

  ...dnia po wypadku. Paweł (Tomasz Stockinger) przerazi się tym, że jego syn chce całą odpowiedzialność za to, co się stało, wziąć na siebie. - Nie obarczaj się tym. Po prostu - nieszczęśliwy wypadek(...)W 2847. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 środę 9 grudnia o godzinie 17.55) dojdzie do tragedii! Pedro tak niefortunnie upadnie podczas treningu, że trzeba go będzie zawieźć do szpitala, gdzie okaże się...

 • Widok ojca (Tomasz Stockinger) z inną kobietą (Dorota Kamińska) okaże się dla Oli (Kaja Paschalska) traumatycznym przeżyciem. A jak po tej niezręcznej sytuacji poczuje się Wiga?

 • Lekarz - najlepszy przyjaciel widza

  ...aktora Tomasz Stockingera, który spowodował kolizję, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Oburzeni tym zachowaniem widzowie żądali od twórców "Klanu" usunięcia postaci Lubicza z serialu(...) okazja do oddawania mu czci i pokłonów - grający go Artur Żmijewski postanowił zerwać z medycznym wizerunkiem na korzyść kryminalnego emploi - dlatego ODCHODZI Z LEŚNEJ GÓRY ! . Jesienne odcinki...

 • Polskie telewizyjne hity na jesień

  ..., godz.: 17.55. Ela (Barbara Bursztynowicz) i Jerzy (Andrzej Grabarczyk) odkryją nowe pasje, a Paweł (Tomasz Stockinger) pozna atrakcyjną kobietę! Po powrocie z urlopu w Hiszpanii Ela zacznie(...) górskiego. Do jego zespołu dołącza były student Staszek (Tomasz Suchardt). Co ciekawe, Staszek jest... synem Jana! Obaj uważają się za miłośników Tatr i Zakopanego. Już pierwszego dnia w nowej pracy...

 • Rozstanie z "Klanem"?

  Jeśli słyszeliście plotki o tym, jakoby Krystyna (Agnieszka Kotulanka) miała zniknąć z "Klanu", nie dawajcie im wiary! Aktorka była na planie nieobecna tylko przez kilka dni, bowiem... zachorowała. Zainspirowało to twórców scenariusza. Jak? Przeczytajcie!

 • Jubileusz serialu "Klan"

  We wtorek, 19 listopada, telewizyjna Jedynka wyemituje jubileuszowy, 2500. odcinek "Klanu". - To doskonały moment, by podziękować wszystkim widzom za to, że są z nami już od ponad 16 lat - mówi producent serialu Paweł Karpiński.

 • Lubię jeździć na rolkach

  - Jak w każdej pracy, nawet jeśli coś się nie układa, mamy różne trudności i nerwy, nie potrafimy się czasem dogadać, ale jednak jest to nasze miejsce - mówi Piotr Cyrwus, aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, najbardziej do tej pory kojarzony z rolą Rysia z serialu "Klan". To się jednak w najbliższym czasie zmieni, bowiem aktor porzucił pracę na planie serialu na rzecz swego ukochanego teatru. Teraz tam trzeba będzie szukać Piotra Cyrwusa.