• Informacje na temat:

  tomasz szkło kontaktowe

Artykuły na temat: tomasz szkło kontaktowe
 • Durczok zwolnił Sianeckiego!

  Tomasz Sianecki stracił pracę w tvn-owskich "Faktach". Reporter zwolniony został przez Kamila Durczoka po dwunastu latach pracy.

 • Urodzinowe "Szkło kontaktowe"

  W poniedziałek, 25 stycznia, z okazji piątych urodzin, zostanie zaprezentowane specjalne wydłużone wydanie jednego z najpopularniejszych programów TVN24 - "Szkło kontaktowe". Twórcy programu przygotowali sporo atrakcji.

 • Łepkowska poprowadzi program

  ...babka fantazje" - pisze Grucek. Razem z Łepkowską występować będzie Wojciech Ziemiński. Wcześniej, 1 marca Ziemiński poprowadzi "Szkło..." z Grzegorzem Markowskim, dziennikarzem Tok FM. Tymczasem Grzegorz Miecugow i Tomasz Sianecki będą prowadzić program w tygodniu wraz z dotychczasowymi komentatorami. Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika na tej stronie !

 • "Szkło kontaktowe" na celowniku PiS

  Emitowany przez telewizję TVN24 popularny program satyryczny - "Szkło kontaktowe", znalazł się na celowniku polityków PiS. Posłowi tej partii nie spodobała się... rozmowa o pisowni słowa "wataha".

 • Seksowny wydawca

  ...przepraszające sms'y, które ukazują się w listwie programu "Szkło kontaktowe". Czy Tomasz Sianecki, prowadzący program pomoże mu w tej walce? Dalsze losy paczki przyjaciół z "Teraz albo nigdy...

 • Kaczyński: Zlikwidować ten program

  Jarosław Kaczyński domaga się zlikwidowania popularnego magazynu satyrycznego telewizji TVN24 - "Szkło kontaktowe". Z kolei inny poseł PiS miał przeprosić za wczorajszą awanturę dotyczącą programu.

 • Tomasz Lis: "Dałby w mordę"

  Tomasz Lis w rozmowie z radiem TOK FM odniósł się do afery na Przystanku Woodstock, kiedy 23-latek z Białegostoku, Oskar Wądłowski, uderzył Grzegorza Miecugowa. "Ja bym chyba nie wytrzymał, wstał i w mordę dał" - przyznał dziennikarz.

 • Durczok zwolnił Sianeckiego!

  Tomasz Sianecki odchodzi z "Faktów" TVN. Reporter został zwolniony przez Kamila Durczoka.

 • Którzy dziennikarze zarabiają najwięcej?

  Czołowi dziennikarze telewizyjni zaczynają przynosić stacjom dochody reklamowe porównywalne z gwiazdami show biznesu. Najbardziej cenni dla stacji są m.in. Jarosław Kuźniar, Grzegorz Miecugow, Tomasz Lis, Monika Olejnik i Krzysztof Ziemiec.

 • Aktor Borys Szyc, kompozytor Piotr Rubik i dziennikarze Tomasz Lis, Grzegorz Miecugow oraz Tomasz Sianecki znaleźli się w gronie laureatów tegorocznych Wiktorów - nagród dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych przyznanych w niedzielę, 3 czerwca, w Warszawie.

Wideo na temat: tomasz szkło kontaktowe
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

Dyskusje na temat: tomasz szkło kontaktowe
 • Re: TVN sprzedał Polsatowi prawa do "Niani"!

  Czy ktoś z Państwa dał radę obejrzeć całe szkło kontaktowe i nie usnąć od tego megalomańskiego przynudzania?

 • Re: "Lekarze": Aleksandra Hamkało gra u Żebrowskiego!

  , konfident służb PRL, pseudonim „Stokrotka”. 21.30 TVN – Kuchenne rewolucje – prowadzi Magda Gessler – córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB (Mirosława Ikonowicza - admin). .21.40 TVP2 – Tomasz Lis na żywo – syn wysokiego oficera Ludowego Wojska Polskiego [Imię nieznane - admin]. 22.00 TVN24 – Szkło kontaktowe – prowadzi Grzegorz Miecugow – syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania się