• Informacje na temat:

  tomasz ziolkowski

Artykuły na temat: tomasz ziolkowski
 • "Klan": Poznajcie Teosia - sukcesora rodu Koziełłów!

  Ilona zwierzy się Surmaczowej (Joanna Żółkowska), że nie spodziewała się, iż Tadeusz tak bardzo zaangażuje się w opiekę nad jej malutkim synkiem. - Byłby z niego bardzo dobry tata - powie. - Mój Tadzio zupełnie oszalał na punkcie Teosia. Jest w nim zakochany... Absolutnie! - stwierdzi Anna. Koziełło przez cały czas mówić będzie tylko o Teosiu. Wyzna Pawłowi (Tomasz Stockinger), który po...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Monika Olejnik wychodzi za mąż

  Gwiazda dziennikarstwa i amatorka drogiego obuwia, 52-letnia Monika Olejnik , przygotowuje się do ślubu ze swoim partnerem, o 15 lat młodszym dziennikarzem sportowym Tomaszem Ziółkowskim.

 • Crispin Glover składa świąteczne życzenia po polsku

  Hollywoodzki aktor - Crispin Glover - znany z filmów "Powrót do przeszłości" czy "Dzikość serca" - składa wszystkim Polakom najserdeczniejsze życzenia. Glover przyjechał do Polski na zaproszenie Łukasza Barczyka, reżysera filmowej megaprodukcji pt. "Hiszpanka".

 • Monika Olejnik jak Rozenek! Nie uwierzycie, ile odjęła sobie lat!

  Monice media uwielbiają wytykać głównie w kontekście jej młodszego aż o 15 lat partnera, Tomasza Ziółkowskiego. "Nie znoszę jak tabloidy w nawiasie podają wiek. Przypomina mi to notki nagrobne, kto ile...

 • "Hiszpanka": Polska superprodukcja

  "Historia, która przekracza granice wyobraźni" - tak dystrybutor promuje film "Hiszpanka" Łukasza Barczyka. Właśnie pojawił się nowy zwiastun produkcji, która do kin wejdzie 23 stycznia 2015 roku.

 • Olejnik utrzymuje żonatego syna

  ...warszawskim Gocławiu i do dziś jest jej oczkiem w głowie. "To jedyny mężczyzna w moim życiu" - stwierdza Monika w wywiadach. W końcu ułożyła sobie życie, jej partnerem jest dziennikarz Tomasz Ziółkowski...

 • Jan Peszek o "Hiszpance"

  Filmowa megaprodukcja "Hiszpanka", jak twierdzi Jan Peszek, to film wyjątkowy, bo pokazuje jedno z najważniejszych wydarzeń w dziejach polskiej historii w komiczny sposób, odcinając się od nadętej martyrologii, tworząc równocześnie pełnowymiarowy obraz naszej polskości.

 • Gwiazdy wygrały z politykami

  Tomasza Stockingera, czyli Pawła Lubicza z "Klanu". Politycy postanowili natychmiast podjąć walkę. Już kilka minut później Cezary Kucharski zdobył jedynego gola dla swojego zespołu. Drużynę gwiazd TVN zasilili m.in. aktorzy Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller, z "Lekarzy", Leszek Lichota, czyli Marek Dębski z "Prawa Agaty", Tomasz Schimscheiner i Waldemar Obłoza, czyli Andrzej Brzozowski i Roman...

 • "Hiszpanka": Brytyjski aktor zawstydza Polaków

  Dziś, dokładnie 27 grudnia, mija 96 lat od wybuchu Powstania Wielkopolskiego - jedynego zwycięskiego powstania w naszej historii. Jednak to triumf, o którym się podejrzanie milczy - zauważają zagraniczni aktorzy, gwiazdy megaprodukcji "Hiszpanka". Czy dlatego, że celebracja porażek to część naszego narodowego DNA?

Zdjęcia na temat: tomasz ziolkowski
 • Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski