• Informacje na temat:

  tomek adamek

Artykuły na temat: tomek adamek
 • Polski aktor. Urodzony 3 marca 1983 roku w Warszawie.

 • Izabela Trojanowska spotkała się ze znanym bokserem

  ..., Tomasz Adamek (36 l.), którego piosenkarka jest wielką fanką. Dlatego gwiazda nie mogła przepuścić takiej okazji i... zaprosiła Tomka na obiad. Do spotkania doszło 2 stycznia w Linden pod Nowym Jorkiem, w jednej z tamtejszych restauracji. Podobno para długo ze sobą rozmawiała. Na koniec Trojanowska i Adamek wymienili się pamiątkami: Iza dostała od swojego idola rękawicę z autografem, on zaś został...

 • "Kochankowie Roku Tygrysa" w Chinach

  Na zakończonym w niedzielę, 29 października, festiwalu "100 Flowers" w Chinach zaprezentowano na pokazie specjalnym pierwszą polsko-chińską koprodukcję, czyli "Kochanków Roku Tygrysa" w reżyserii Jacka Bromskiego. Film został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez krytykę jak i media.

 • Szapołowska i Lubaszenko na cyfrowej premierze "Krótkiego filmu o miłości"

  28 października w warszawskim kinie Kultura odbędzie się cyfrowa premiera "Krótkiego filmu o miłości" w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. Swój udział zapowiedzieli odtwórcy głównych ról: Grażyna Szapołowska i Olaf Lubaszenko.

Dyskusje na temat: tomek adamek
 • Re: Tomasz Karolak stara się schudnąć

  Tomek przez 8 godzin startował w Suszu w triatlonie. Pełny mój szacun. 1900 pływania, 90km rower i 21km bieg. Sami spróbujcie. Ja tam byłem i widziałem. Adamek rzeczywiście odpadł ale był upał. Też szacun.