• Informacje na temat:

  tomek bednarek

Artykuły na temat: tomek bednarek
 • Malanowski i Partnerzy

  Tragiczne , Szymon Jakubowski; w. Bronisław Cieślak(Bronek Malanowski), Marek Krupski(Marek), Anna Lucińska(Anna), Magdalena Rembacz(Magda), Tomasz Mandes(Tomek)Detektywi...

 • "Bitwa na głosy": Kamil Bednarek w finale!

  Znamy pierwszego finalistę drugiej edycji programu "Bitwa na głosy". Został nim zespół Kamila Bednarka. W przyszłą sobotę o awans powalczą natomiast drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Meza. W trakcie programu przypomniała się "zła policjantka" Alicja Węgorzewska, która skrytykowała siostrę Kamila Bednarka, Kornelię. "Śpiewasz nieczysto" - oceniła uczestniczkę.

 • Malanowski i Partnerzy

  ...zakochana, jednak nie wiadomo, kto był obiektem jej uczuć. Tymczasem Tomek jest świadkiem, jak Rafał próbuje się pozbyć plecaka należącego do Lidii. Kiedy detektyw ujawnia się, Rafał rzuca się do ucieczki. Tomek szybko łapie chłopaka, który wyznaje detektywowi, że Lidia nie żyje..

 • Rekord w "Jaka to melodia?": Wystarczyły 4 sekundy!

  "Pracuję tu 15 lat, ale czegoś takiego nie widziałem!" - mówił oszołomiony Robert Janowski, gdy Tomek Bednarek z Bolestraszyc ustanowił nowy rekord w programie "Jaka to melodia?".

 • Malanowski i Partnerzy

  ...zakochana, jednak nie wiadomo, kto był obiektem jej uczuć. Tymczasem Tomek jest świadkiem, jak Rafał próbuje się pozbyć plecaka należącego do Lidii. Kiedy detektyw ujawnia się, Rafał rzuca się do ucieczki. Tomek szybko łapie chłopaka, który wyznaje detektywowi, że Lidia nie żyje..

 • Jak Oni zaśpiewają?

  Znamy już prawie pełną listę uczestników kolejnej serii show "jak Oni śpiewają". Brakuje jeszcze tylko dwóch osób.

 • Kiedyś marzył, by ktoś poprosił go o... wywiad

  Kiedy Tomasz Bednarek, czyli Jacek Borecki z "Klanu", postanowił zdawać egzaminy do szkoły teatralnej, marzył o popularności. Po ukończeniu studiów musiał jednak trochę poczekać, by przestać być aktorem... nieznanym!

 • Karaoke w "jak Oni śpiewają"

  Bardzo ciekawie zapowiada się sobotni odcinek "jak Oni śpiewają". Ciekawie przede wszystkim dla widzów, którzy będą mogli śpiewać z gwiazdami najpopularniejsze przeboje polskiego karaoke.

 • Historia pewnej znajomości

  Tomasz Bednarek, czyli Jacek Borecki z "Klanu", dołączył do grona gwiazd współpracujących z Teatrem Kamienica. Właśnie przygotowuje się do swojej pierwszej premiery na scenie prowadzonej przez Emiliana Kamińskiego.

 • Eliminacje do Przystanku Woodstock: Moc z Warszawy

  Grupy Mama Selita, Chassis i Bezjahzgh to kolejni finaliści Eliminacji do Przystanku Woodstock.

Zdjęcia na temat: tomek bednarek
Wideo na temat: tomek bednarek
 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Wkręceni 2

  "Wkręceni 2" to kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 800 tysięcy widzów. Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu - z Szyją (Paweł Domagała) i Fikołem (Bartosz Opania) na czele - ruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu. A widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i plotkarskich portali. Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W...

 • Disco polo

  Szalone lata dziewięćdziesiąte, gdy nad Wisłą zagościła wolność, a cała Polska śniła amerykański sen. Wielka transformacja, gorączka złota, spełniają się marzenia "od zera do Rockefellera". Tomek (Dawid Ogrodnik) i Rudy (Piotr Głowacki) - chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów. Karierę zaczynają od koncertów w remizach i wiejskich dyskotekach, by w końcu jako grupa LASER brawurowo wedrzeć się na muzyczne...

Dyskusje na temat: tomek bednarek
 • Re: Poznajcie Miłosza

  nigdy jeszcze nie było naprawde przystojnego faceta w klanie No przepraszam, a Tomek Bednarek?

 • Re: Poznajcie Miłosza

  No przepraszam, a Tomek Bednarek? nigdy jeszcze nie było naprawde przystojnego faceta w klanie A Janek Wieczorkowski?

 • Re: Poznajcie Miłosza

  No przepraszam, a Tomek Bednarek? nigdy jeszcze nie było naprawde przystojnego faceta w klanie A Piotr Cyrwus?

 • Re: Poznajcie Miłosza

  No przepraszam, a Tomek Bednarek? nigdy jeszcze nie było naprawde przystojnego faceta w klanie A Zbyszek Suszyński?

 • Re: Poznajcie Miłosza

  A Zbyszek Suszyński? No przepraszam, a Tomek Bednarek? nigdy jeszcze nie było naprawde przystojnego faceta w klanie A Brad Pitt?