• Informacje na temat:

  tomek disco polo

Artykuły na temat: tomek disco polo
 • "Barwy szczęścia": Zazdrość, zemsta i disco polo

  ..."Bolkiem", menadżerem gwiazd disco polo (w tej roli Bogusław Kaczmarczyk). A ten szybko sprowadzi go na ziemię... - Masz w domu lustro? Twój wizerunek, sorry, wygląda komicznie! Popatrzy(...) gwiazdą disco polo - postanowi... pracować z Hubertem! - Mam propozycję! Pomożesz mi w promocji mojej płyty? - Nie mam doświadczenia w tego rodzaju muzyce... - Ja również, ale obaj mamy talent! Spore...

 • "Disco Polo": Jest zwiastun!

  Jest już oficjalny trailer jednej z najbardziej oryginalnych polskich produkcji filmowych 2015 roku - "Disco Polo" w reżyserii Macieja Bochniaka. W rolach głównych zobaczymy: Dawida Ogrodnika, Piotra Głowackiego, Tomasza Kota i Joannę Kulig.

 • „Każdy chciałby Cię w łyżce wody utopić”! Niecik ostro o środowisku disco-polo!

  Gwiazda disco-polo oczerniła już chyba wszystkich uczestników programu TVN-u, w którym brał udział. Zarzucał im w udzielanych wywiadach nieuczciwość, szyderstwo oraz złe traktowanie ze względu na(...) celebrytów, postanowił podzielić się swoją refleksja na temat środowiska disco-polo. "Bo to chodzi o to, że ludzie, którzy zrobili karierę, nie są zazdrośni. Ale tym którym się nie udaje, hejtują...

 • Hamkało bez makijażu w "Disco polo"

  Aleksandra Hamkało uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, ale w swoim najnowszym filmie - "Disco polo" - zagrała chłopczycę. "Podczas zdjęć praktycznie nie miałam żadnego makijażu" - przyznaje.

 • Viola Kołakowska załamana. Tomek Karolak przez problemy finansowe odwołał ślub!

  Podczas podróży do Ziemi Świętej Tomek Karolak (44 l.) dowiedział się, że teatrowi Imka grozi upadek. Zmuszony był więc odwołać ślub z Violą Kołakowską!

 • "Disco polo": Tak wyglądała walka o sukces

  Jak wyglądała walka o sukces "w złotych czasach disco polo" - o tym w swoim kinowym debiucie stara się opowiedzieć reżyser Maciej Bochniak. Film "Disco polo" - z Dawidem Ogrodnikiem, Piotrem Głowackim, Tomaszem Kotem i Joanną Kulig - trafi na ekrany w piątek, 27 lutego.

 • Tomasz Niecik został ojciem! Nie posiada się z radości!

  Pod koniec czerwca gwiazdor disco-polo, Tomasz Niecik Niecikowski (35 l.) został po raz drugi ojcem! Celebryta dopiero teraz pochwalił się tym radosnym wydarzeniem w jego życiu.

 • "Disco polo": Dawid Ogrodnik śpiewa przebój grupy Akcent

  Ta piosenka znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu "Disco polo". Przebój z repertuaru zespołu Akcent wykonał jednak Dawid Ogrodnik.

 • Gwiazdy oskarżają Niecika - „On kłamie”!

  Po tym, jak gwiazdor disco polo zakończył swój udział w programie, gdzie widzowie mogli oglądać nieustające kłótnie Tomasza z pozostałymi uczestnikami show, postanowił on opowiedzieć w programie(...) skomentowała zachowanie piosenkarza. "Okazuje się, że Tomek Niecik jest strasznym kłamczuszkiem" - zaczęła delikatnie aktorka. Przytoczyła słowa Tomasza i stanowczo zaprzeczyła, jakoby Niecikowski miałby być...

 • "Tata sam w domu": Król disco polo w balecie?

  Bohaterem kolejnego odcinka programu "Tata sam w domu", który widzowie Czwórki obejrzą w poniedziałek, 27 października, będzie Tomasz "Niecik" Niecikowski, gwiazda disco polo, artysta znany z takich przebojów, jak "Cztery osiemnastki" czy "Czarna Inez". Tomek będzie musiał uporać się z przyziemnymi obowiązkami, o których do tej pory nie miał pojęcia.

Zdjęcia na temat: tomek disco polo
Dyskusje na temat: tomek disco polo