• Informacje na temat:

  tomek jacyków i jego chłopak

Artykuły na temat: tomek jacyków i jego chłopak
 • Jacyków co pół roku bada się na HIV

  Samozwańcza gwiazda i najgorzej ubrany mężczyzna w Polsce, Tomasz Jacyków , udzielił wywiadu jednemu z kolorowych pism, w którym stwierdził m.in., że mimo iż jest w stałym związku, swojemu chłopakowi wierny jest jedynie psychicznie. "Badam się. Co pół roku od lat".

 • Jacyków chce zdradzić swojego chłopaka?

  ..."Wierność? Zawsze jestem wierny sobie i swoim pokusom" - mówi 41-letni stylista Tomasz Jacyków , i deklaruje, że podczas kręcenia programu "Projekt Plaża" nie zamierza w żaden sposób się ograniczać.

 • Jacyków broni Ibisza

  Jeden z największych polskich zwolenników operacji plastycznych - Tomasz Jacyków - broni Krzysztofa Ibisza przed zarzutami osób zniesmaczonych decyzją prezentera o chirurgicznym zlikwidowaniu worków pod oczami.

 • Jacyków się wygadał: Guzik ma młodszego faceta

  ...42-letni Tomek Jacyków na łamach jednego z tabloidów zdradza szczegóły anatomiczne nowego partnera Anny Guzik (34 l.). - Wygląda bardzo chłopięco, ma blond włosy, spory nos - mówi.

 • Mateusz Maga (22 l.), uczestnik programu "Top Model", wzbudza ogromne emocje nie tylko wśród uczestników show, ale również internautów. Jedni zafascynowani są jego urodą i kobiecością, innych wkurza brak polotu i bierność, z jaką funkcjonuje w programie.

 • Gwiazdy "M jak miłość" w sztuce "Kochanie na kredyt"

  Reżyser Olaf Lubaszenko oraz gwiazdy jego najnowszej sztuki "Kochanie na kredyt" spędzili kilka dni w Karpaczu. Jednak artyści nie mieli czasu na zwiedzanie czy słodkie lenistwo. Cały swój czas poświęcili na pracę - najpierw na próby, a potem na prapremierę sztuki, która odbyła się w hotelu przy szczelnie zapełnionej widowni.

Wideo na temat: tomek jacyków i jego chłopak
 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...