• Informacje na temat:

  tomek lipiński wywiad

Artykuły na temat: tomek lipiński wywiad
 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...telewizyjnego wywiadu. Po jego zakończeniu "Ricardo" rozpoczyna próbę przed kolejnym występem. Nagle przerywa, zbiega ze sceny, pada na kolana przed ukochaną i wyciąga z kieszeni czerwone pudełeczko(...) Klubie nadal panuje napięta atmosfera. Tomek wciąż nie dostarczył Reginie swojego dyplomu. Kobieta jest zniecierpliwiona, a trener narzeka na dociekliwość szefowej. Wszystko wskazuje na to, że coś ukrywa...

 • Patricia Kazadi już ćwiczy przed występem w Opolu

  Patricia Kazadi, która wystąpi w konkursie Super Premiery podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, już rozpoczęła próby. Co zaśpiewa gospodyni programu "You Can Dance"?

 • Tomek Lipiński: Brygady Kryzys raczej nie będzie

  Muzyczne drogi Tomka Lipińskiego i Roberta Brylewskiego przecinają się co pewien czas. Niegdyś byli filarami legendarnej Brygady Kryzys, dziś działają na własną rękę, aczkolwiek pozostają w przyjacielskich kontaktach. Lipiński w rozmowie z INTERIA.PL wykluczył jednak możliwość reaktywowania Brygady Kryzys.

 • - jak powiedział w wywiadzie dla "Machiny", "głupek szkodzi mniej niż inteligentny, cyniczny drań". Wielkie zdziwienie Kazika budzi także to, co stało się z wieloma polskimi artystami, kultowymi postaciami polskiej sceny muzycznej lat 80. - Tomkiem Lipińskim i Lechem Janerką.

 • Tilt: Wspólna płyta Franza i Frantza

  Tomek Lipiński, lider grupy Tilt, która niedawno powróciła udanym albumem "Emocjonalny terror", powiedział w rozmowie z INTERIA.PL, że myśli o nagraniu wspólnej płyt z Franzem Dreadhunterem, basistą grupy. Nie wiadomo jednak, pod jakim szyldem miałaby się ona ukazać.

 • Historia polskiego rocka

  Fundacja Pauza wraz z autorami serii "Historia polskiego rocka" zaprasza na pokazy sześciu odcinków serii w kino18 oraz wystawę fotografii "Historia polskiego rocka... na fotograficznej kliszy" - Marek Karewicz "Dziwny jest ten rock", Michał Wasążnik "Generacja 80" w Galerii Pauza. W ramach wydarzenia odbędą się spotkania z bohaterami filmu oraz koncerty w Klubie Pauza.

 • Ze zmienioną instrukcją obsługi

  Z Vieniem, raperem, producentem, dziennikarzem i wydawcą rozmawiamy o właśnie wydanej płycie "Etos", piątkowym koncercie w 1500 m2 ją promującym, macierzystej grupie Molesta, mocnym uderzeniu, wieku jezusowym, świetle zza chmur i ręce w ukropie.

 • Tilt: Nowe technologie

  W czerwcu 2002 roku ukazała się, długo oczekiwana i długo nagrywana, kolejna płyta zespołu Tilt. Album "Emocjonalny terror" powstawał aż sześć lat. Tyle czasu zajęło muzykom znalezienie wydawcy i zbudowanie własnego studia nagraniowego. Płyta nawiązuje do poprzednich dokonań zespołu, ale przynosi także kilka nowych elementów.

 • Banach: Bez ograniczeń

  W poniedziałek, 24 października, do sklepów trafił solowy album Piotra Banacha, muzyka odpowiedzialnego za największe przeboje grupy Hey, znany z reggae'owego duetu Indios Bravos. Płytę "Wu-Wei" tydzień wcześniej można było kupić w naszym sklepie Melo.pl . O jej powstaniu opowiedział nam sam twórca Piotr Banach.