• Informacje na temat:

  tomek makowiecki syn

Artykuły na temat: tomek makowiecki syn
 • Reni Jusis i Tomek Makowiecki: Kryzys już za nimi?

  Jeśli nawet małżeństwo Reni Jusis (42 l.) i Tomka Makowieckiego (33 l.) przeszło burzę, to teraz nastał czas spokoju.

 • Tomek Makowiecki: Dzieci są już ogarnięte

  "Ostatnie trzy lata do był 'hardkor'" - tak o wychowywaniu dwójki małych dzieci mówi Tomek Makowiecki.

 • Makowiecki o wychowaniu dzieci: Hardkor!

  Tomek Makowiecki i Reni Jusis na kilka lat zawiesili swoją działalność na rynku muzycznym. Nie nagrywali nowych piosenek, przez co też nie koncertowali za często. Reni dorabiała jako ekspertka od ekologicznego wychowania w jednej ze śniadaniówek. Tomek w tym czasie zajmował się pociechami i próbował tworzyć. Niestety, przez ostatnie lata nie był w stanie w ogóle zabrać się za nagrywanie nowych...

 • Niecodzienne imiona dzieci gwiazd

  Raperka Lil Kim nowo narodzonej córeczce nadała imiona: Royal Reign, które w wolnym tłumaczeniu oznaczają... "królewskie rządy". Charyzmatyczna wokalistka Erykah Badu nazwała swego syna Seven (Siedem) a córki: Puma i Mars.

 • Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozwodzą się?! "Nie są ze sobą od pół roku"

  W sierpniu świętowaliby jedenastą rocznicę ślubu. Lecz jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, do tej pory mogą być już po rozwodzie. Podobno Reni Jusis (44 l.) i Tomasz Makowiecki (35 l.) rozstali się pół roku temu, a przed nimi rozwodowa rozprawa sądowa.

 • Wybierz płytę roku!

  Wystartował plebiscyt na superjedynkową płytę roku! Nominowanych jest aż 31 albumów! Od Ciebie zależy, która zwycięży.

 • Tomek Makowiecki

  ...(ur. 10 czerwca 1983 w Gdyni) - wokalista, kompozytor i autor tekstów, lider zespołu Makowiecki Band. Jest synem Lecha i Bożeny, członków grupy Zayazd.

 • Chylińska najpiękniejsza?

  Wśród nominowanych do miana "Najpiękniejszych 2008" znaleźli się m.in. Agnieszka Chylińska, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Piotr Kupicha czy Sebastian Karpiel-Bułecka.

 • Sławomira Łozińska załamała się po śmierci syna. Teraz przyszło jej pożegnać byłego ukochanego

  ...przygnębienia jest śmierć jej byłego partnera, aktora i reżysera Andrzeja Makowieckiego (†72 l.). To już kolejna, ogromna strata w jej życiu. Sławomira i Andrzej poznali się 35 lat temu na planie(...) wyczuwaniu jego nastrojów, że nie odróżniałam dnia od nocy. Kochałam za bardzo. Pragnęłam czułości, akceptacji - dodawała.  Sytuacji nie poprawiło pojawienie się na świecie synów: najpierw Tomka...

 • Reni myje syna w mleku z własnej piersi

  Miłość Reni Jusis (36 l.) do ekologii narodziła się podczas ciąży i rozwinęła wraz z narodzinami synka. Dziś mały Teofil zawijany jest w pieluszki tetrowe, nieszczepiony oraz myty z dodatkiem mleka mamy.

Wideo na temat: tomek makowiecki syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...