• Informacje na temat:

  tomek przyznaje

Artykuły na temat: tomek przyznaje
 • "M jak miłość": Wyznanie Tomka

  ...- Tomek, ja... długo się nad tym zastanawiałam, a dzisiaj jeszcze się upewniłam - Tarnowska spogląda z napięciem na ukochanego. - Nie wiem, co będzie z nami, z tobą i ze mną... ale wiem jedno(...) chcę dłużej żyć w takim kłamstwie. Wszyscy już zapłaciliśmy za to zbyt wysoką cenę... Policjant, niechętnie, ale przyznaje Asi rację. Za to Agnieszka, gdy przyjaciel uprzedza, że chce wyznać prawdę...

 • Klaudia Halejcio nadal tańczy

  Klaudia Halejcio przyznaje, że taniec stał się jej wielką pasją, dlatego nie przestaje doskonalić swoich umiejętności. Wciąż umawia się na lekcje z Tomkiem Barańskim, który partnerował jej w "Tańcu z gwiazdami". Zapisała się również na zajęcia grupowe.

 • "Na Wspólnej": ​Beata przekonuje Tomka, że tylko z nią będzie szczęśliwy!

  Tomek jest kompletnie zagubiony i przytłoczony przeszłością Anastazji i Beaty. Igor nie potrafi pomóc bratu.

 • Hamkało bez makijażu w "Disco polo"

  Aleksandra Hamkało uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, ale w swoim najnowszym filmie - "Disco polo" - zagrała chłopczycę. "Podczas zdjęć praktycznie nie miałam żadnego makijażu" - przyznaje.

 • Tomek Karolak (44 l.) ma powód do świętowania. Kilka dni temu, po latach życia na kocią łapę, zdecydował się oświadczyć matce swoich dzieci. Choć wcześniej podkreślał, że "nigdy nic Violce nie obiecywał i wciąż szuka", teraz przyznaje, że "w pewnym wieku nie wypada już fruwać nie wiadomo gdzie". By uczcić historyczną chwilę, aktor zabrał narzeczoną i dzieci na ekologiczne lody.

 • Tatiana Okupnik: Ciało na parkiecie? Intymna sytuacja

  - Udział w "Tańcu z Gwiazdami" pozwolił mi się zmierzyć ze słabościami - przyznaje Tatiana Okupnik w wywiadzie dla najnowszego 21. numeru "Tele Tygodnia". Piosenkarka jeszcze kilka miesięcy temu chodziła o kulach. Teraz stanie do finałowej bitwy o zwycięstwo w tanecznym show.

 • "M jak miłość": Tomek nie chce mieć więcej dzieci!

  Chodakowski wreszcie może sobie pozwolić na krótki urlop. Postanawia więc zabrać Asię i dzieciaki nad Zegrze. Po kilku godzinach dziewczyna przyznaje się ukochanemu, że mimo wszystko, bardzo martwi się o ojca. Policjant natychmiast dzwoni do Tarnowskiego i dowiaduje się, iż operacja przebiegła zgodnie z planem i wszystko jest w porządku. Uspokojona Joanna opowiada ukochanemu o swoim spotkaniu...

 • Monika Zamachowska: Kuchnia kobiet

  "Kuchnia kobiet" - nowa książka Moniki Zamachowskiej, jest swego rodzaju kulinarną biografią. Dziennikarka przywołuje przepisy znane w jej rodzinie i te opracowane przez jej przyjaciółki. Jak przyznaje, kulinarną "księgą mądrością" jest dla niej wiekowy notatnik babci.

 • "rodzinka.pl": Dziewczyny Maćka Musiała i Tomka Boskiego

  Nastolatek musi się wyszaleć – mówi w jednym z odcinków „rodzinki.pl” Tomek Boski. Wcielający się w niego Maciej Musiał ma podobne zdanie i pewnie dlatego ciągle jest... do wzięcia.

 • Maciej Musiał: Zmiany w życiu Boskiego

  Niebawem na antenie telewizyjnej "Dwójki" rozpoczną się premierowe odcinki "rodzinki.pl". O szóstym sezonie serialu opowiada Maciej Musiał, czyli odtwórca roli Tomka Boskiego. Co czeka jego bohatera? Wróci do domu rodziców, zamieszka w piwnicy i będzie szukać nowej dziewczyny.

Wideo na temat: tomek przyznaje
 • Ilona Felicjańska ostro o Tomaszu Jacykowie. Stylista nie przyznaje się do znajomości z modelką

  , spalone trwałą włosy i Tomek Jacyków, który ostatnio jakoś nie przyznaje się do znajomości ze mną, powiedział wtedy: „No ty z taką wielką d... i z takimi spalonymi włosami, to sobie możesz być modelką(...)Ilona Felicjańska przeszła ostatnio ogromną metamorfozę. Modelka ścięła i przefarbowała włosy z ciemnych na bardzo jasny blond. Felicjańska przyznaje, że odwagi do zmian nabrała już na początku

 • Jacyków: Świat się spornografizował

  Tomek Jacyków, stylista, który przyznaje się do intymnej relacji z Wojciechem Kroloppem, nie ma nic przeciwko odsłanianiu ciała. Jego zdaniem nagość w mediach to dziś już norma.

 • Ciachorowski nienawidzi małych dzieci? "Nie wzrusza mnie widok tłuściutego bobaska. Wolę psy!"

  Tomek Ciachorowski nie lubi małych dzieci. Najbardziej irytuje go płacz maluchów i trudność w nawiązaniu z nimi kontaktu. Aktor przyznaje, że wspólny język dużo łatwiej jest mu znaleźć z psem. – Nie(...) ojcowskiego – mówi agencji Newseria Lifestyle. Przyznaje, że za wyrażanie takich opinii spadła na niego spora fala krytyki. Niemniej jednak aktor nie zamierza niczego udawać tylko po to, by się komuś