• Informacje na temat:

  tomek z rodzinki pl zdjęcia

Artykuły na temat: tomek z rodzinki pl zdjęcia
 • "rodzinka.pl": Nowy start

  Małgorzata Kożuchowska, która 10 października została mamą, wkrótce wróci do pracy. Wiadomo już na pewno, że powstaną nowe odcinki "rodzinki. pl" z jej udziałem. Zdjęcia do 6. sezonu przygód Boskich startują w grudniu!

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • "rodzinka.pl": Dziewczyny Maćka Musiała i Tomka Boskiego

  Nastolatek musi się wyszaleć – mówi w jednym z odcinków „rodzinki.pl” Tomek Boski. Wcielający się w niego Maciej Musiał ma podobne zdanie i pewnie dlatego ciągle jest... do wzięcia.

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • "rodzinka.pl": Nowy sezon, sporo niespodzianek

  ...8 września o godz. 21.40. Emisję ostatniego przewidziano w Boże Narodzenie, co potwierdza producentka "rodzinki.pl", Anna Jaroch-Okapiec. Spełniono tym samym prośbę widzów, żalących się, że tuż przed(...)... Co z tego wyniknie? Zdjęcia do jesiennej serii wciąż trwają. Ostatni klaps padnie pod koniec października.

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał stoi u progu międzynarodowej kariery!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", pochwalił się w mediach społecznościowych, że zagra w amerykańskim serialu o przygodach Wiedźmina. - Jaram się! - napisał i zdradził, że u boku Henry'ego Cavilla, czyli Geralta z Rivii, pojawi się jako Sir Lazlo.

 • Co nowego u Boskich?

  Na tę wiadomość fani Boskich czekali od dawna. Kanadyjscy producenci napisali i przesłali scenariusze do nowych odcinków. Zdjęcia do 6. serii "rodzinki. pl" zaczynają się 19 maja. Emisja po wakacjach.

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał... uśmiercony po raz drugi!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", już po raz drugi padł ofiarą makabrycznego żartu. W sobotę jeden z portali podał informację, jakoby młody aktor zginął w wypadku samochodowym. Podobna sytuacja miała miejsce pod koniec 2013 roku...

 • "rodzinka.pl": Finał, nie koniec!

  Do ostatniej chwili ujawniano, czy dwa świąteczne odcinki 5. serii "rodzinki. pl", nie będą jednocześnie pożegnaniem Boskich z widzami. Sprzedaż domu, romantyczny gest, spotkanie wszystkich bohaterów... Już wiemy - na tym się nie skończy!

Zdjęcia na temat: tomek z rodzinki pl zdjęcia