• Informacje na temat:

  tomek z you can dance

Artykuły na temat: tomek z you can dance
 • Znamy finalistów "You Can Dance"

  Przedostatni odcinek piątej edycji tanecznego show dostarczył widzom wielu emocji. Pozostała czwórka tancerzy: Ilona, Paulina, Tomek i Kuba, zmierzyła się w walce o dwa miejsca w wielkim finale.

 • Patricia Kazadi już ćwiczy przed występem w Opolu

  Patricia Kazadi, która wystąpi w konkursie Super Premiery podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, już rozpoczęła próby. Co zaśpiewa gospodyni programu "You Can Dance"?

 • "Dla mnie nie istniejesz, jesteś nikim"

  W ostatnim odcinku z show "You Can Dance" odpadli Bartek i Kasia Mieczkowska. Najwięcej emocji dostarczyli jednak jak zwykle jurorzy, którzy czasem w bardzo ostrych słowach oceniali uczestników programu.

 • Półfinał "You Can Dance"

  W środowym półfinale "You Can Dance" zatańczy czworo uczestników: Ilona, Paulina, Tomek i Kuba. To właśnie ich widzowie wybrali w ostatnim odcinku. Tylko dwoje z nich trafi do finału. Broadway jest już niemal na wyciągnięcie ręki...

 • Weronika "załamała się"

  Miała nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość i Agent Tomek stanie przed sądem. Niestety, w chwili obecnej chroni go immunitet.

 • Odpadli z "You Can Dance"

  W programie "You Can Dance - Po prostu tańcz" zostało już tylko sześciu uczestników, którzy walczą o stypendium na Broadwayu. W środę, 12 maja, podczas programu na żywo z rywalizacji odpadli Leal i Kuba.

 • Szczegóły "romansu" Marczuk-Pazury z agentem CBA

  ...przysiadł się do stolika, przy którym siedziała z jurorami "You Can Dance". Agent od razu skupił całą uwagę na Weronice. "Przedstawił się jako właściciel firmy w Londynie, dosiadł się i zaczął(...)Jak wiadomo, nad 38-letnią Weroniką pracował agent CBA o operacyjnym imieniu Tomek. Ten sam, który ujawnił aferę korupcyjną z udziałem posłanki Beaty Sawickiej. Wczoraj w programie TVN "Uwaga...

 • "You Can Dance": Walka o półfinał

  W grze została już tylko szóstka tancerzy, którzy walczyć będą o stypendium w szkole tańca na Brodwayu, 100 tys. złotych i... po raz pierwszy w Polsce - cykl warsztatów prowadzonych przez najlepszych choreografów na świecie. W środę, 19 maja, podczas programu na żywo z rywalizacji odpadli Ania i Aleks.

 • Tomasz Barański zamieszkał z ukochaną!

  Były chłopak Edyty Herbuś, a także Klaudii Halejcio od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z tancerką o imieniu Paulina, którą mogliśmy oglądać w 6. edycji programu "You can dance". Para nie(...)" dowiedział się bowiem, że para zamieszkała razem! "Tomek nie widzi poza Pauliną świata i zaproponował jej, by się do niego wprowadziła" - mówi informator tabloidu. Paulina zgodziła się bez namysłu...

 • Odpadli z "You Can Dance"!

  W tanecznym show z odcinka na odcinek jest coraz więcej emocji. W środę, 28 kwietnia, tancerze zaskoczyli widzów interpretacją jednego z dzieł Fryderyka Chopina. Z rywalizacji odpadli Bartek Woszczyński i Kasia Mieczkowska.