• Informacje na temat:

  tomek zaprosił

Artykuły na temat: tomek zaprosił
 • "M jak miłość": Tomek wróci do serialu!

  ...zamieszczamy poniżej) przed oczami stanie jej... Tomek! Asia wręcz poczuje jego obecność! Wspomni ich najpiękniejsze chwile razem. Zrozumie też, że zmarły mąż daje jej zielone światło, pozwala na dalsze...

 • Klaudia Halejcio nadal tańczy

  Klaudia Halejcio przyznaje, że taniec stał się jej wielką pasją, dlatego nie przestaje doskonalić swoich umiejętności. Wciąż umawia się na lekcje z Tomkiem Barańskim, który partnerował jej w "Tańcu z gwiazdami". Zapisała się również na zajęcia grupowe.

 • "M jak miłość": Tomek oświadczy się Asi! Przy Agnieszce!

  W końcu nastąpi to, na co od dawna czekało pół Polski: Tomek poprosi Asię o rękę i podaruje jej pierścionek zaręczynowy!

 • Pectus świętuje 10-lecie z nową płytą "Kobiety"

  We wrześniu ukaże się nagrany z 10 polskimi wokalistkami album "Kobiety", którym grupa Pectus zamierza uczcić 10-lecie swojego istnienia.

 • "M jak miłość": Asia i Tomek w końcu powiedzą sobie „tak”!

  Bodaj najbardziej wyczekiwany ślub w historii polskich seriali nareszcie dojdzie do skutku! W marcu 2017 Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) oficjalnie zostaną mężem i żoną!

 • Lipali w czwórkę rusza w nową trasę koncertową

  "Są cztery pory roku, cztery strony świata i cztery żywioły. Czterech pancernych, cztery kąty i cztery instrumenty, na których gramy. My też w końcu postanowiliśmy znaleźć czwartego do brydża" - tak poszerzenie składu Lipali tłumaczy Tomasz "Lipa" Lipnicki.

 • „rodzinka.pl”: Dziewczyna Tomka zostanie nową przyjaciółką Natalii?

  ...podziękować, naprawdę. Że tak pani wychowała syna, serio, wielki szacunek mam - zakończy Magda swą opowieść o życiu pod jednym dachem z Tomkiem. Okaże się na przykład, że Tomek, który kończy pracę(...) Ludwikowi (Tomasz Karolak) i przy okazji podzieli się z mężem swymi obawami, że Tomek ma zadatki na... pantoflarza. - Magda to jest dziewucha pistolet. Niby taka skromniutka, milutka... A kuta na...

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • "M jak miłość": Agnieszka w końcu powie Tomkowi o dziecku!

  Wkrótce Tomek (Andrzej Młynarczyk) nareszcie dowie się, że Agnieszka (Magdalena Walach) urodzi jego dziecko. Wścieknie się, że Olszewska tak długo go okłamywała… Sprawdź szczegóły!

 • Arkadiusz Janiczek: Zaczynam być sentymentalnym facetem

  13 lat grał w "Złotopolskich". Był przejmujący w "Placu Zbawiciela". Przedstawiamy portret Arkadiusza Janiczka.

Zdjęcia na temat: tomek zaprosił
Wideo na temat: tomek zaprosił
 • Herbuś nie ma konfliktu z Halejcio! "Zaprosili mnie z Tomkiem na obiad"

  Edyta Herbuś pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", aby skomentować plotki na swój temat. Celebrytka uznała pisanie o jej życiu uczuciowym za "nietaktowne" i zapewniła, że ma do tego dystans. Przy okazji zdementowała plotki o rzekomym konflikcie z Klaudią Halejcio. Przypomnijmy, że tabloidy pisały, że Klaudia jest zazdrosna o swojego partnera, który przed laty był facetem Edyty. "Tworzą super parę. W święta zaprosili mnie do siebie na obiad" - zdradziła Herbusiowa. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1843.

  Orły z Sosnowej dostają zaproszenie na ważny turniej futbolu stołowego. Tymczasem okazuje się, że przez działania Jaworskiego seniorzy nie mogą kontynuować treningów. Kiedy potencjalny kupiec zjawia się u Pyrków, zachowanie Pawła zdradza, jak bardzo zależy mu na pieniądzach ze sprzedaży domu. Między Hubertem a Agatą i jej chłopakiem znowu dochodzi do kłótni. Klara wpada na pomysł, który pozwoli im zachować rodzinny majątek. Tomalów odwiedza Marianna i od razu orientuje się, że w ich...

 • Wkręceni 2

  "Wkręceni 2" to kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 800 tysięcy widzów. Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu - z Szyją (Paweł Domagała) i Fikołem (Bartosz Opania) na czele - ruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu. A widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i plotkarskich portali. Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W...