• Informacje na temat:

  tommy girl

Artykuły na temat: tommy girl
 • Kylie Minogue, pochodząca z Australii wokalistka, pozwała do sądu Kerry'ego Packera, najbogatszego obywatela swego kraju za naruszenie dóbr osobistych. Według piosenkarki, należący do niego magazyn "Cleo" bez zezwolenia wykorzystał jej zdjęcie w reklamie perfum Tommy Girl firmy Estee Lauder.

 • Sarah Jezebel Deva na czele Angtoria

  Słynna wokalistka Sarah Jezebel Deva (m. in. Cradle Of Filth, Therion, Mortiis) stanęła na czele zespołu o nazwie Angtoria. Robi w nim to, co potrafi najlepiej - śpiewa anielskim głosem. Materiał komponują oraz obsługują instrumenty muzycy związani z formacjami Abyssos (Chris Rehn) i Moahni Moahna (Tommy Rehn). Obecnie grupa jest na etapie poszukiwania wydawcy.

 • Audioriver w Płocku: Zagra Röyksopp

  Röyksopp, jeden z najsłynniejszych elektronicznych projektów na świecie, wystąpi w tym roku w Płocku. Oprócz koncertu Norwegów, festiwal Audioriver ogłosił także występy trio dOP w wersji Les Fils Du Calvaire, Cutline, Wilkinsona, Tommy Four Seven, Coma live i Alexa Picone.

 • Rob Zombie: Lista utworów "The Sinister Urge"

  Dopiero co informowaliśmy, że Rob Zombie, charyzmatyczny amerykański muzyk i wokalista, zdecydował się w końcu ujawnić tytuł swojej drugiej solowej płyty, a juz do prasy przedostały się kolejne informacje na temat albumu "The Sinister Urge" - tym razem jest to lista utworów, które się na nim znalazły.

 • Poznaj szczegóły Przystanku Woodstock!

  Organizatorzy XVI Przystanku Woodstock podali rozkład jazdy dużej sceny największego darmowego festiwalu w Europie.

 • Amerykańscy aktorzy nominują

  Film Seana Penna "Into the Wild" zdominował nominacje, które co roku przyznaje Stowarzyszenie Amerykańskich Aktorów (SAG). Obraz ma szanse aż na cztery nagrody.

 • Przystanek Woodstock: Flinta wypali na otwarcie

  Na niewiele ponad tydzień przed rozpoczęciem XVI Przystanku Woodstock poznaliśmy dokładną rozpiskę koncertów. Z zestawu nieoczekiwanie wypadł Perfect.

 • Stany dyktują światowe trendy

  Pierwsza trójka najpopularniejszych płyt w USA to również trójka najpopularniejszych albumów na świecie.

 • Selector: Kto jeszcze w Krakowie?

  Friendly Fires, Delphic, Bloody Beetroots Death Crew 77 oraz Booka Shade to kolejni wykonawcy, którzy wystąpią na drugiej edycji Selector Festival w Krakowie.

 • Prince jak Woody Allen

  Album "Defying Gravity" gwiazdora country Keitha Urbana znalazł się na 1. miejscu amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych płyt.

Wideo na temat: tommy girl
 • Party Girl

  "Party Girl" to jeden z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, pokazany w ramach zeszłorocznego festiwalu filmowego w Cannes na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Film otrzymał nagrodę festiwalu za najlepszy debiut - Złotą Kamerę. Angelique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życia, wciąż lubi się bawić i świetnie czuje się w towarzystwie mężczyzn. Choć czasy się zmieniają i w lokalu...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.