• Informacje na temat:

  toni collette aktorka

Artykuły na temat: toni collette aktorka
 • Toni Collette w siódmym niebie

  Australijska aktorka Toni Collette jest po raz pierwszy w ciąży. Ojcem dziecka jest rockowiec Dave Galafassi. "Jesteśmy w siódmym niebie" - cieszy się gwiazda.

 • PKO Off Camera: Gwiazdy pod Wawelem

  Aktorzy Claudia Cardinale, Stellan Skarsgard, Gabriel Byrne i znany z serialu "Skazany na śmierć" Wentworth Miller będą wśród gości festiwalu PKO Off Camera, który w piątek zacznie się w Krakowie. Nagroda dla najlepszego filmu w konkursie głównym to 100 tys. dolarów.

 • Amerykańska kariera Alicji Bachledy-Curuś (27 l.) nabiera rozpędu. Aktorka wraz z synkiem Henrym przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie rozpoczęła pracę na planie filmu Spike'a Lee "The Girl is in Trouble".

 • "Tammy" z Melissą McCarthy na DVD i Blu-ray

  Rola w filmie "Druhny" przyniosła Melissie McCarthy nie tylko nominację do Oscara , ale przede wszystkim ogromną popularność na całym świecie. Gwiazda amerykańskiej komedii powraca w nowym filmie "Tammy" - szalonym połączeniu humoru z klasycznym kinem drogi. Obraz trafia dziś do sprzedaży na płytach Blu-ray i DVD.

 • "13 powodów": Co słychać u Katherine Langford?

  ...", w iście gwiazdorskiej obsadzie. Na ekranie zobaczymy bowiem Chrisa Evansa ("Avengers"), Don Johnsona ("Policjanci z Miami"), Daniela Craiga ("Quantum of Solace"), Toni Collette, Jamie Lee Curtis. Osią(...) magnetofonowe z 13 powodami, dla których zdecydowała się popełnić samobójstwo. Serial jest ekranizacją powieści Jaya Ashera. Zanim Langford wcieliła się w rolę Hanny aktorka zagrała w dwóch krótkometrażowych...

 • Toni Collette w ciąży

  Australijska aktorka Toni Collette jest po raz pierwszy w ciąży. Ojcem dziecka jest rockowiec Dave Galafassi.

 • Nowy serial w Polsce

  Tara Gregson (Toni Collette) bardzo stara się pogodzić obowiązki matki, żony i jednocześnie dobrze pracować. Żyje tak jak wiele innych kobiet, lecz dodatkowo boryka się z trudną do wyleczenia chorobą(...) Marshall (Keir Gilchrist) ze wszystkich sił starają się żyć normalnie w rodzinie doświadczonej ciężką chorobą matki. W serialu główną rolę ( a właściwie role) gra rewelacyjna Toni Collete. Australijska...

 • Nowa rola Toni Collette

  Toni Collette ("Shaft", "Hotel Splendide") dołączy do obsady nowego filmu twórcy "Notting Hill" - Rogera Michella. Aktorka, nominowana do Oscara za rolę w filmie "Szósty zmysł" M. Night Shyamalana, zagra u boku Samuela L. Jacksona ("Shaft") i Bena Afflecka ("Dogma").

 • Zwycięzcami są!

  ...- Czysta krew Najlepsza aktorka w serialu komediowym lub musicalu Wygrała: Laura Linney - The Big C Jane Adams - Hung Toni Collette - Wszystkie wcielania Tary Edie Falco - Siostra Jackie Tina(...) Najlepszy film telewizyjny Wygrał: Temple Grandin The Diary of Anne Frank The Special Relationship When Love is Not Enough You Don't Know Jack Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym...

 • Toni Collette znowu w ciąży!

  Znana amerykańska aktorka Toni Collette spodziewa się drugiego dziecka. Ojcem dziecka jest mąż gwiazdy, muzyk rockowy Dave Galafassi.

Zdjęcia na temat: toni collette aktorka
Wideo na temat: toni collette aktorka
 • Jak dogonić szczęście

  Hector (Simon Pegg) jest psychiatrą. Praca przynosi mu coraz mniej satysfakcji, gdyż nie potrafi sprawić, aby jego pacjenci poczuli się szczęśliwi. Pewnego dnia porzuca wygodne życie, prosi partnerkę (Rosamund Pike) o "urlop" i wyrusza w samotną podróż w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia. Hector zwiedzi cały świat, od Paryża, przez Chiny, Afrykę aż do Stanów Zjednoczonych, a jego podróż będzie pełna zabawnych przygód, egzotyki i niebezpieczeństw.

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Ani słowa więcej

  Rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomość. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nowa klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja...