• Informacje na temat:

  tony goldwyn

Artykuły na temat: tony goldwyn
 • "Skandal": Premiera 5. sezonu już 9 stycznia!

  ..."Skandal" to serial dramatyczny przedstawiający losy Olivii Pope, doradczyni prezydenta USA do spraw mediów. Twórcą serii jest Shonda Rhimes ("Prywatna praktyka", "Chirurdzy", "Sposób na morderstwo"), a w rolach głównych występują m.in. Kerry Washington, Tony Goldwyn, Bellamy Young, Joshua Malina i Scott Foley. Produkcja spotkała się z uznaniem krytyków (Washington została kilka razy nominowana...

 • "Skandal": Olivia Pope wraca na ekrany

  ...6. kontynuuje wątek zmagań Olivii i jej zespołu z politycznymi skandalami u szczytów władzy Białego Domu w Waszyngtonie. Narodowy kryzys zmusza ustępującego prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn...

 • Hilary Swank walczy o brata

  Hilary Swank wystąpi w głównej roli w dramacie "Betty Anne Waters", który wyreżyseruj jej kolega po fachu, Tony Goldwyn.

 • "The Last Samurai": Towarzysze Cruise'a

  Billy Connolly ( "White Oleander" ), Timothy Spall ( "Intymność" ) i Tony Goldwyn ( "6-ty dzień" ) dołączą do obsady filmu "The Last Samurai", w którym główną rolę zagra hollywoodzki gwiador Tom Cruise ( "Vanilla Sky" ). Zdjęcia, realizowane w Japonii, Nowej Zelandii i Stanach Zjednoczonych, rozpoczną się pod koniec tego roku.

 • Naomi Watts: Prawniczka bez matury

  Naomi Watts ( "Mulholland Drive" , "The Ring" ) wystąpi w dramacie pod roboczym tytułem "The Betty Ann Waters Story", opartym na autentycznych wydarzeniach. Będzie to historia dziewczyny, która mimo że nie ukończyła nawet liceum, podjęła się obrony własnego brata w procesie o morderstwo. Realizacja tego projektu ma rozpocząć się wiosną 2004 roku.

 • "Trzy siostry" Czechowa w kinie

  Maria Bello ( "Wygrane marzenia" ), Mary Stuart Masterson ( "Smażone zielone pomidory" ) i Erika Christensen ( "Wielbicielka" ) grają bohaterki filmu, będącego swobodną ekranizacją znanego dramatu Antoniego Czechowa, "Trzy siostry". Produkcja rozpoczęła się w drugiej połowie kwietnia w Oregonie.

 • Tarzan według Coenów

  Amerykański aktor Billy Bob Thornton ("Armageddon, "Prosty plan", "Tombstone"), mąż Angeliny Jolie, ekranowej Lary Croft, przygotowuje się do roli Tarzana. Choć powstało już ponad 80 filmów na temat człowieka wychowanego w dżungli, tym razem opowieścią o Tarzanie zainteresowali się podobno sami bracia Coenowie ("Barton Fink", "Fargo" , "Bracie, gdzie jesteś?" ).

 • Następca "Zmierzchu" i "Igrzysk śmierci"?

  Ashley Judd dołączyła do obsady filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści dla nastolatków "Niezgodna", autorstwa Veronici Roth. Film przez wielu krytyków zapowiadany jest jako następca "Zmierzchu" czy "Igrzysk śmierci". Główną bohaterkę gra Shailene Woodley - czy będzie lepsza niż Kristen Stewart w "Zmierzchu"?

 • Najseksowniejsze filmy

  George Clooney w swoim czasie był królem rankingów na najseksowniejszego mężczyznę świata. Najwidoczniej siła jego seksapilu wpływa na filmy, w których gra. "Co z oczu, to z serca" wygrało w rankingu na najseksowniejsze filmy wszech czasów.

 • Kiedy mężczyzna udaje kobietę

  Zrozumieć ją, to ... przebrać się za nią. Choćby pół żartem, pół serio. Co to znaczy być kobietą, najlepiej wiedzą aktorzy, którzy musieli włożyć szpilki, pomalować usta i przymierzyć obcisłą sukienkę. Z okazji Dnia Kobiet przypominamy najlepsze kinowe role kobiet... granych przez mężczyzn.