• Informacje na temat:

  tony hadley

Artykuły na temat: tony hadley
 • Pamiętacie Spandau Ballet?

  "Ten film opowiada również o tym, jak powstaje przyjaźń, która później rozpada, a na końcu zostaje naprawiona" - w ten sposób twórcy obrazu "Soul Boys of the Western World" opisuję filmową historię brytyjskiej formacji Spandau Ballet.

 • Wraca gwiazda lat 80.

  Brytyjska formacja Spandau Ballet wyrusza w światowe tournee.

 • Powracają Spandau Ballet

  Członkowie popularnego w latach 80. angielskiego zespołu Spandau Ballet ponownie połączą swe siły, aby w piątek, 19 maja, zagrać pierwszy wspólny od wielu lat koncert.

 • Wielki festiwal z gwiazdami lat 80.

  W Szkocji szykuje się spora gratka dla fanów muzyki lat 80. - na Rewind Festival wystąpią gwiazdy tamtych czasów.

 • Spandau Ballet powróci?

  Słynna w latach 80. grupa Spandau Ballet przymierza się do powrotu na muzyczną scenę. Jej członkowie, zachęceni sukcesem reaktywowanej formacji Duran Duran, są skłonni zakopać topór wojenny i wrócić w dawnym składzie.

 • "Mam najlepszą pracę na świecie"

  "Chyba po prostu mam dużo szczęścia" - mówi o swoich sukcesach Susan Boyle, która została odkryta w 2009 roku dzięki brytyjskiemu programowi "Mam talent". Na początku listopada ukazała się trzecia płyta "Someone To Watch Over Me".

Wideo na temat: tony hadley
 • Angele i Tony

  Debiut fabularny francuskiej reżyserki i scenarzystki Alix Delaporte, wyróżnionej m.in. statuetką Złotego Lwa w kategorii Filmów Krótkometrażowych (MFF w Wenecji). Jedna z tych historii miłosnych, której wszyscy pragniemy, lecz która zawsze przytrafia się innym. Normandia, mały port rybacki. Angele to kobieta po przejściach. Właśnie wyszła z więzienia obarczona odpowiedzialnością za spowodowanie wypadku samochodowego, w którym zginął jej mąż. Sąd zabrał jej również prawo do opieki nad synem....

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...

 • Niepowstrzymany

  Spektakularny film akcji w reżyserii mistrza gatunku Tony'ego Scotta ("Metro strachu", "Deja vu", "Gliniarz z Beverly Hills II"). Dwukrotny laureat Oscara Denzel Washington ("Dzień próby", "Chwała") w roli pracownika kolei, który usiłuje zapobiec grożącej skażeniem na ogromną skalę katastrofie pociągu towarowego, wiozącego trujące i wybuchowe chemikalia. W pozostałych rolach: Chris Pine ("Star Trek") i Rosario Dawson ("Death Proof").