• Informacje na temat:

  tony iommi

Artykuły na temat: tony iommi
 • 45 lat z "Black Sabbath". Tak rodził się heavy metal

  W piątek, 13 lutego 1970 roku, dokładnie 45 lat temu, wyłaniające się z burzowych pomruków dźwięki katedralnego dzwonu oznajmiły nastanie ery heavy metalu. W rocznicę ukazania się debiutu Black Sabbath przypominamy, jak wszystko to stało się za sprawą jednego albumu.

 • Black Sabbath: To już naprawdę koniec?

  Kariera legendarnej grupy Black Sabbath najwyraźniej zmierza do końca. Sharon Osbourne, żona Ozzy'ego i menedżerka zespołu ogłosiła, że występ na Ozzfest w Japonii pod koniec listopada będzie "pożegnaniem".

 • Black Sabbath kończy karierę nową płytą i pożegnalną trasą

  Legendarna formacja Black Sabbath w 2015 roku wyda ostatni album w karierze, któremu towarzyszyć będzie pożegnalna trasa koncertowa.

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • Tony Iommi, legenda hard rocka, gitarzysta Black Sabbath, ma wreszcie w swym dorobku album solowy. Płyta zatytułowana po prostu "Iommi" trafi do sklepów w poniedziałek, 30 października, nakładem wytwórni Virgin. Oprócz Tony'ego na albumie można usłyszeć wielu znakomitych gości, m.in. Phila Anselmo (Pantera), Dave'a Grohla (Foo Fighters) i Billy'ego Corgana (Smashing Pumpkins).

 • Ian Gillan i Tony Iommi razem. Zobacz klip

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk "Out Of My Mind" nagrany pod szyldem WhoCares. Za tym charytatywnym projektem stoją wielkie gwiazdy rocka - wokalista Ian Gillan (Deep Purple) i Tony Iommi (gitarzysta Black Sabbath).

 • "Bóg riffu" skończył 60 lat

  Jeden z najbardziej cenionych gitarzystów w świecie ciężkiego rocka, Brytyjczyk Tony Iommi z Black Sabbath, we wtorek, 19 lutego, świętuje 60. urodziny.

 • Ozzy pozywa lidera Black Sabbath

  Ozzy Osbourne postanowił powalczyć z Tonym Iommi o prawa do nazwy Black Sabbath.

 • Tony Iommi: "Bóg riffu"

  Brytyjska edycja magazynu "Metal Hammer" opublikowała listę 50 gitarzystów, ochrzczonych mianem "Bogów riffu". Na szczycie znalazł się Tony Iommi, muzyk grupy Black Sabbath. Nazwiska w czołówce nie są zaskoczeniem, choć stosunkowo wysoko znaleźli się gitarzyści mniej popularnych grup, jak choćby Meshuggah.

 • Tony Iommi kończy terapię onkologiczną

  Cierpiący na chłoniaka gitarzysta Black Sabbath ujawnił, że wkrótce zakończy się jego leczenie. Tony Iommi wierzy, że odzyska pełnię sił na zbliżające się występy.

Wideo na temat: tony iommi
 • Angele i Tony

  Debiut fabularny francuskiej reżyserki i scenarzystki Alix Delaporte, wyróżnionej m.in. statuetką Złotego Lwa w kategorii Filmów Krótkometrażowych (MFF w Wenecji). Jedna z tych historii miłosnych, której wszyscy pragniemy, lecz która zawsze przytrafia się innym. Normandia, mały port rybacki. Angele to kobieta po przejściach. Właśnie wyszła z więzienia obarczona odpowiedzialnością za spowodowanie wypadku samochodowego, w którym zginął jej mąż. Sąd zabrał jej również prawo do opieki nad synem....

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...

 • Niepowstrzymany

  Spektakularny film akcji w reżyserii mistrza gatunku Tony'ego Scotta ("Metro strachu", "Deja vu", "Gliniarz z Beverly Hills II"). Dwukrotny laureat Oscara Denzel Washington ("Dzień próby", "Chwała") w roli pracownika kolei, który usiłuje zapobiec grożącej skażeniem na ogromną skalę katastrofie pociągu towarowego, wiozącego trujące i wybuchowe chemikalia. W pozostałych rolach: Chris Pine ("Star Trek") i Rosario Dawson ("Death Proof").