• Informacje na temat:

  tony leung zdjęcia

Artykuły na temat: tony leung zdjęcia
 • Chiński aktor złamał rękę

  Chiński aktor Tony Leung Chiu-wai złamał lewą rękę podczas przygotowań do nakręcenia filmu o mistrzu kung fu, który uczył sztuk walki Bruce'a Lee. Obraz reżyseruje Wong Kar-wai.

 • Śmiertelny wypadek na planie

  Jedna osoba zginęła, a sześć zostało rannych w wyniku nieszczęśliwego wypadku na panie nowej produkcji Johna Woo "The Battle of Red Cliff".

 • "Przyczajony tygrys, ukryty smok": Kolejne nagrody

  Obraz "Przyczajony tygrys, ukryty smok" w reżyserii Anga Lee zdobył aż osiem nagród podczas uroczystości honorującej najważniejsze dokonania kinematografii Hong Kongu. Ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się w niedzielę, 29 kwietnia.

 • Video, DVD: "Spragnieni miłości"

  25 marca, na video i DVD (do sprzedaży) zadebiutuje na polskim rynku długo oczekiwany, wielokrotnie nagradzany film Wong Kar-Waia, "Spragnieni miłości" - nastrojowa, pięknie sfilmowana i znakomicie zagrana historia miłości niespełnionej. Wong Kar-Wai to także twórca filmu "2046" , który już 1 kwietnia pojawi się ekranach polskich kin.

 • Film Wong Kar Waia otworzy Berlinale

  "The Grandmaster", najnowszy film Wong Kar Waia, otworzy przyszłoroczną 63. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

 • Władze chińskie zachowują milczenie na temat nagrody Grand Prix, przyznanej na festiwalu w Cannes znanemu chińskiemu aktorowi i reżyserowi, Jiang Wen, za film "Guizi Lai Le" ("Devils On The Doors Steps"), tragikomedii o japońskiej okupacji Chin w czasie II wojny światowej.

 • O mistrzu Bruce'a Lee

  W Hongkongu aktorzy przygotowują się do dwóch filmów o nauczycielu legendarnego aktora filmów kung fu Bruce'a Lee. Lee, nazywany Małym Smokiem, stał się w oczach swoich fanów mistrzem.

 • Najdroższy azjatycki film

  Po długiej walce z nieoczekiwanymi przeszkodami John Woo w końcu doczekał się premiery swojej najnowszej superprodukcji, którą zamierza przypomnieć się widzom w rodzinnych Chinach. "Red Cliff" zapowiadany jest jako najdroższa produkcja w historii kina azjatyckiego.

 • Ostatnie tango w Szanghaju

  Filmu z tak mocnymi scenami miłosnymi dawno w kinie nie było. "Ostrożnie, pożądanie" - lojalnie ostrzega nas reżyser Ang Lee.

 • "Ostrożnie, pożądanie" w kinach

  Głośny thriller "Ostrożnie, pożądanie" w reżyserii Anga Lee, uhonorowany Złotym Lwem na tegorocznym festiwalu w Wenecji, trafi na ekrany polskich kin 18 stycznia.

Wideo na temat: tony leung zdjęcia
 • Angele i Tony

  Debiut fabularny francuskiej reżyserki i scenarzystki Alix Delaporte, wyróżnionej m.in. statuetką Złotego Lwa w kategorii Filmów Krótkometrażowych (MFF w Wenecji). Jedna z tych historii miłosnych, której wszyscy pragniemy, lecz która zawsze przytrafia się innym. Normandia, mały port rybacki. Angele to kobieta po przejściach. Właśnie wyszła z więzienia obarczona odpowiedzialnością za spowodowanie wypadku samochodowego, w którym zginął jej mąż. Sąd zabrał jej również prawo do opieki nad synem....

 • Trzy królestwa

  Ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści literatury chińskiej (angielski tytuł "Romance of the Three Kingdoms"), cieszącej się niezwykłą popularnością w całej Azji. Na jej podstawie stworzono dziesiątki gier komputerowych i komiksów. Władca potężnego państwa chce zjednoczenia skłóconego kraju. Decyduje się wydać wojnę dwóm mniejszym królestwom. Ze swojej legendarnej milionowej armii wysyła specjalne oddziały doborowych żołnierzy. Zaatakowane państwa postanawiają zawrzeć sojusz...

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...