• Informacje na temat:

  tony shalhoub aktor

Artykuły na temat: tony shalhoub aktor
 • Karierę aktorską rozpoczynał w teatrze w stanie Massachusetts. Po kilku latach przeniósł się do Nowego Jorku. Znany z serialu Detektyw Monk, w którym gra...

 • Detektyw Monk kończy karierę

  "Monk" zakończy swój żywot na ósmym sezonie. Takie doniesienia potwierdził odtwórca głównej roli w serial u - Tony Shalhoub.

 • Mistrzowie drugiego planu

  .... Asystentka czy matka? Adriana (Tony Shalhoub), głównego bohatera serialu "Detektyw Monk", poznajemy niedługo po tym, jak przeżył osobistą tragedię - jego żona została zamordowana. Chcąc wspomóc swojego(...) między parą głównych bohaterów - wspominała aktorka. Ale szybko dodaje: - Supermana kochałam przede wszystkim za to, że jest i że ludzie mogą ciągle na nowo poznawać jego historię. Wniosek nasuwa się...

 • W niedzielę, 21 września, po raz 55. wręczono nagrody Emmy - najbardziej prestiżowe wyróżnienia amerykańskiej telewizji. Zwycięzcą w kategorii "najlepszy serial dramatyczny" okazał się "Prezydencki poker", który wyprzedził faworyzowaną "Rodzinę Soprano" . Największym triumfatorem wieczoru okazał się jednak wzruszający film "Od drzwi do drzwi" , nagrodzony aż sześcioma statuetkami.

 • Gwiazdy po latach: "Detektyw Monk"

  Disherowi, rozwiązywać bardzo skomplikowane zagadki kryminalne. Pamiętacie "Detektywa Monka"? Co dziś robią aktorzy wcielający się w głównych bohaterów? Sprawdźcie!

 • Złote Globy: "Godziny" i "Chicago"

  Podczas 60. edycji wręczenia Złotych Globów, nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood (Hollywood Foreign Press Assocation) triumfatorami okazały się obrazy "Godziny" - tytuł uhonorowany w kategorii "Najlepszy film - dramat" oraz "Chicago" - obraz nagrodzony w kategorii "Najlepszy film - komedia/musical ". Nagrody rozdano w niedzielę, 19 stycznia, w Los Angeles.

 • Gwiazdy po latach: "Skrzydła"

  ...". Prywatnie jest żonaty z aktorką Mią Zottoli ("Boston Public"), z którą wychowuje córkę Cody. Tony Shalhoub, czyli Antonio Scarpacci Aktor, scenarzysta i producent o libańskich korzeniach. Po(...)Timothy Daly, czyli Joe Hackett Od dziecka wróżono mu karierę aktorską. Już jako kilkulatek występował w sztukach teatralnych, a w wieku dziesięciu lat zadebiutował na małym ekranie. Młody Tim...

 • Amerykańscy aktorzy nominują

  Film Seana Penna "Into the Wild" zdominował nominacje, które co roku przyznaje Stowarzyszenie Amerykańskich Aktorów (SAG). Obraz ma szanse aż na cztery nagrody.

 • Kto wygra?!

  ...- "Pohamuj swój entuzjazm'' Matthew Morrison - ''Glee'' Jim Parsons - ''Wielka teoria podrywu'' Tony Shalhoub - ''Detektyw Monk'' Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym: Julie Bowen(...) "Glee". Czy największym przegranym będzie "Dexter"? Jak na razie już na starcie nie dostał nominacji w kategorii "najlepszy aktor drugoplanowy" a wiadomo, iż John Lithgow w roli Arthura Mitchella jest...

 • Gildia Aktorów: Nominacje

  Gildia Aktorów Filmowych - SAG (Screen Actors' Guild) ujawniła we wtorek, 11 stycznia, nazwiska osób kandydujących do jej nagród za 2004 rok. Wśród nominowanych znaleźli się bohaterowie filmów: "The Aviator" , "Marzyciel" , "Za wszelką cenę" , "Ray" i "Bezdroża" .

Zdjęcia na temat: tony shalhoub aktor
Dyskusje na temat: tony shalhoub aktor
 • Re: Tony Shalhoub (Adrian Monk)

  Super aktor idealny do tej roli. Wiele razy widziałam ten serial i zawsze jak się do niego wraca to można odkrywać go na nowo. Polecam bo naprawdę warto go obejrzeć.

 • Re: Utalentowany detektyw, cierpiący na...

  Tony Shalhoub nie jest więźniem jednej (genialnej zresztą) roli. To przede wszystkim wybitny aktor teatralny. Ostatnio grał w Belasco Theatre na Brodwayu w spektaklu Golden Boy. Poza tym, jego dorobek filmowy też jest imponujący, tylko jego role są drugoplanowe, a on jest mistrzem każdej kreacji :-)