• Informacje na temat:

  top 10

Artykuły na temat: top 10
 • Uczestnik "Top Model" zdradza, co się stało w domu modeli i modelek!

  Paweł Poręba (28 l.), finalista konkursu Mister Polski 2016 i uczestnik "Top Model", ujawnia nam szczegóły programu, które nie zostały wyemitowane w telewizji. Jak konkurs wpłynął na jego dalszą karierę? Jakie tajemnice kryją pozostali uczestnicy plebiscytu?

 • Najlepsze filmy 2014 roku!

  Co okazało się wyjątkowe, zaskakujące i warte docenienia? Zdaniem naszych recenzentów, w tym roku było dziesięć filmów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Niestety na tę top listę nie trafiła ani jedna polska produkcja... Może następnym razem?

 • Nowe twarze w 2015 roku! Zobacz, kto jest teraz na topie!

  Show-biznes nie znosi próżni! Dlatego wciąż pojawiają się w nim nowe twarze, które z chęcią pozują na ściankach i opowiadają o swoim życiu prywatnym w tabloidach. W tym roku obserwowaliśmy prawdziwy wysyp świeżych "gwiazdek". Przyczyniły się do tego m.in. programy typu "Top Model", które przyciągają do siebie osoby marzące o blasku fleszy i uwielbieniu tłumów. Jak myślicie, która z nowych "gwiazd...

 • 10 najlepszych tekstów Macieja Maleńczuka w "Kropce nad i"

  Maciej Maleńczuk, pierwszy kabotyn muzycznego show-biznesu znów dołożył starań, by było o nim głośno. Wywiad udzielony Monice Olejnik, w którym wokalista zadeklarował, że jest satanistą, katolikiem i ateistą, określono na Twitterze jako najbardziej groteskowy w historii programu.

 • Sheen wciąż na topie!

  ...widzów. To rekord w historii amerykańskiej telewizji kablowej. Na razie stacja FX zamówiła 10 odcinków serialu, jednak wyniki sugerują, że będzie ich więcej.

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Top Ten vol.1

  ...mały wkład miał również mój gust. Do oceny dodałem także sytuacje, które były rozgrywane podczas śpiewania. Miejsce 10: You Can't Always Get What You Want (Wykonanie: Chór) W ostatnim...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Jakub Kucner trzecim najprzystojniejszym człowiekiem na świecie

  Jakub Kucner (30 l.) został II wicemisterem na konkursie Mister Global w Tajlandii. Jako jedyny Europejczyk dostał się do top 5. "Osiągnąłem historyczny sukces" - mówi.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

Wideo na temat: top 10
 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

 • World War Z

  Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.

Dyskusje na temat: top 10
 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Za pominiiecie na tej top 10 liscie,Henia Krzywonos sie obrazi.

 • Re: 10 najlepszych seriali roku!

  schodzac w dol czekalem az zobacze House. jakie bylo moje zdziwienie gdy go nie znalazlem w top 10! ten kto robil ten ranking widac ze nie ma pojecia co aktualnie jest na topie

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  w Swiecie seriali brakuje wyników oglądalności. Powinno być coś takiego,ale bardziej jednak profesjonalnego,niż tylko ranking top 10 czy nawet top 20(tak jak na naszym portalu swiatseriali.pl) Powinna być oglądalnosć wszystkich odcinków seriali,które opisuje świat seriali.Może te bardzo niszowe ze stacji niszowych to by pominąć,ale tych kanałów ogólnodostępnych to powinny być te wyniki. I to tak