• Informacje na temat:

  top 10 aktorzy

Artykuły na temat: top 10 aktorzy
 • Marcela Leszczak chce być aktorką. "Wyzbyłam się wstydu"

  Marcela Leszczak (21 l.), finalistka programu "Top Model", wraca do serialu "Miłość na bogato". Modelka chcąc szkolić warsztat, zapisała się na indywidualne zajęcia aktorskie.

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • "Miłość na bogato": Marcela Leszczak uczy się aktorstwa

  Finalistka "Top Model" - Marcela Leszczak wraca do serialu "Miłość na bogato". W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterki.

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • "Na Wspólnej": Małgorzata Socha marzy, by zmienić się dla roli

  W serialu "Na Wspólnej" gra pani prawie od 10 lat. Jak się pani czuje w roli Zuzy Hoffer? Czy wcielanie się w tą bohaterkę nadal jest dla pani wyzwaniem? - Wyzwanie za każdym razem stawiają przed nami scenarzyści, który piszą bardzo interesujące i dramatyczne losy bohaterów serialu "Na wspólnej". Przez te 10 lat mojego stałego meldunku, robię wycieczki do różnych produkcji, ale Wspólna to...

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • "Czarna lista": Red jest miły tylko dla starszych pań

  ...przecież też w popularnym serialu telewizyjnym, więc myślę, że widzowie mogli łatwo rozpoznać mój głos.   Występowałeś w TV zanim robili to inni topowi aktorzy. Masz zdolność przewidywania przyszłości(...) wiemy już dokładnie, co robimy i dokąd to wszystko prowadzi. Czasami aktorzy wydają się być związani z postacią, którą grają. Jak postać Raymonda Reddingtona wpisuje się w twoją ścieżkę kariery...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • "Miłość na bogato": Marcela Leszczak uczy się aktorstwa

  Finalistka "Top Model" - Marcela Leszczak wraca do serialu "Miłość na bogato". W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterki.

 • "Sala samobójców" wciąż na szczycie!

  "Sala samobójców" święci triumfy na liście polskiego box office'u. Film od trzech tygodni "okupuje" pierwsze miejsce i jest liderem kinowego "top 10". Tymczasem mamy dla Was niezwykły materiał, opowiadający o tym, jak wyglądał proces tworzenia animacji do tej produkcji.

Wideo na temat: top 10 aktorzy
 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.