• Informacje na temat:

  top 10 modelek

Artykuły na temat: top 10 modelek
 • Uczestnik "Top Model" zdradza, co się stało w domu modeli i modelek!

  Paweł Poręba (28 l.), finalista konkursu Mister Polski 2016 i uczestnik "Top Model", ujawnia nam szczegóły programu, które nie zostały wyemitowane w telewizji. Jak konkurs wpłynął na jego dalszą karierę? Jakie tajemnice kryją pozostali uczestnicy plebiscytu?

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • Marcela Leszczak chce być aktorką. "Wyzbyłam się wstydu"

  Marcela Leszczak (21 l.), finalistka programu "Top Model", wraca do serialu "Miłość na bogato". Modelka chcąc szkolić warsztat, zapisała się na indywidualne zajęcia aktorskie.

 • Melanie Appleby: Śmierć zastała ją na szczycie

  25 lat temu, 18 stycznia 1990 roku zmarła Melanie Appleby, połowa popularnego w drugiej połowie lat 80. siostrzanego duetu Mel & Kim.

 • Joanna Krupa kłóci się z ukochanym o ślub! Nie będzie tak łatwo?!

  ...i jej ukochanego, to samo planowanie tego dnia powoduje między nimi wiele spięć. "Teraz jesteśmy w trakcie ustalania, wszystko zależy od "Top Model". Na razie nie ustaliliśmy z Douglasem nawet miejsca(...) poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie...

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Joanna Krupa deklaruje w gazecie: "Jestem gotowa na to, by w końcu zostać matką"

  Po 10 latach wspólnego życia Joanna Krupa rozstała się z mężem, Romainem Zago. Rozwiedli się w zeszłym roku. Jednak modelka długo nie pozostawała samotna. Od jakiegoś czasu widywana jest(...) kolację. Co ciekawe, nowy facet prowadzącej "Top Model" ponoć nie miał pojęcia, że właśnie poznał celebrytkę.  "Douglas w ogóle nie wiedział, kim jestem. Podejrzewał tylko, że mogę być jedną z wielu...

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • Ale news! Joanna Krupa rozstała się z mężem?! "Nowy Rok spędzili już osobno"

  ...przeżywała dramat. Zdała sobie sprawę, że jej związek z Romainem wisi na włosku, a przecież są parą już od 10 lat. Jak udało się nam ustalić, sprawa wygląda jednak naprawdę poważnie.  Romain(...) z nim więcej czasu na Florydzie. "Nie mógł zrozumieć jej sentymentu do Polski. Sukces oglądalności ostatniego sezonu 'Top Model' przyniósł Joannie nowe kontrakty. Tym samym jej pobyt w Polsce znacznie...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.