• Informacje na temat:

  top 10 w internecie

Artykuły na temat: top 10 w internecie
 • TOP 15: Najbardziej makabryczne zejścia

  ...prostu się roztopili. Ciekawe czy spotka to też bohaterów "Lost" jeśli spróbują lecieć trzeci raz na wyspę. 2. odcinek "The Ghost Network". Tym razem najbardziej pechowy kurs autobusu w dziejach(...)-Brainer". Przestroga przed ściąganiem nielegalnych plików z Internetu. Mogą one, na przykład, stopić ci mózg. Przypomina mi się teoria działania wirusów komputerowych przedstawiona w serialu "WOW...

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • Doda królową sieci

  ..., jakie wywołuje życie i śmierć gwiazd ekranu, widoczne są również w analizie zapytań dotyczących samych aktorów. W styczniu i w lutym w zestawieniu top 10 na 7.miejscu pojawiło się nazwisko Heatha Ledgera(...)Jakich informacji w Internecie poszukują internauci? Według autorów analizy wyszukiwarki NetSprint i portalu WP, w muzyce prym wiedzie Doda. W pierwszej dziesiątce najczęściej wyszukiwanych artystów...

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Polska: Prawie 150 mln zł strat

  Związek Producentów Audio Video (ZPAV) podsumował ostatnie 10 lat swojej działalności w zakresie działań antypirackich. W ponad 13 tys. spraw założonych przez ZPAV, straty polskiego rynku fonograficznego zostały oszacowane na prawie 150 mln zł.

 • "Sala samobójców" wciąż na szczycie!

  "Sala samobójców" święci triumfy na liście polskiego box office'u. Film od trzech tygodni "okupuje" pierwsze miejsce i jest liderem kinowego "top 10". Tymczasem mamy dla Was niezwykły materiał, opowiadający o tym, jak wyglądał proces tworzenia animacji do tej produkcji.

 • USA: Single przegrywają z Internetem

  Legalne kupowanie piosenek w Internecie jest popularniejsze od nabywania tradycyjnych singli. Na razie jednak tylko w Stanach Zjednoczonych, gdzie w minionym tygodniu, po raz pierwszy w historii, lider zestawienia "Hot Digital Tracks" tygodnika "Billboard", osiągnął lepszy wynik od triumfatora tradycyjnej listy przebojów.

 • Zrobią zamieszanie w 2011 roku?

  Nowy Rok za nami, czas zatem na nowe muzyczne rozdanie. Prezentujemy listę debiutantów, którzy mają duże szanse zamieszać w 2011 roku w muzycznym show-biznesie. Od "brytyjskiej Lady GaGa", przez 10-letnią córkę Willa Smitha, aż do zespołu, który nazywa się... Szczepionki. Sprawdźcie!

 • "Rock'n'roll, pieprzyć sąsiadów"

  - Zdaję sobie z tego sprawę, że gramy muzykę niszową - mówi Emilii Chmielińskiej Bartek Zaborowski, lider rzeszowskiej grupy The Poise Rite. On i basista Krystian Kwolek w 2003 roku wyjechali za chlebem do Londynu, a po pewnym czasie ściągnęli instrumenty i pozostałych muzyków, by w stolicy Wielkiej Brytanii grać swoją muzykę, mocno inspirowaną twórczością Joy Division czy nawiązujących do nich Interpolem i Editors.

 • "Powiew świeżości nad otwartą mogiłą"

  Dobre cztery lata fani Huntera czekali na nowy album swoich ulubieńców. Niebywale wielobarwny brzmieniowo "HellWood", którego premiera odbyła się w połowie kwietnia 2009 roku, wydaje się największym osiągnięciem formacji ze Szczytna, płytą kompletną nie tylko pod względem muzycznym. O wszystkim w rozmowie z Bartoszem Donarskim opowiedział nam lider, wokalista i gitarzysta w jednej osobie, spiritus movens całego zamieszania, jak zawsze wysoce elokwentny Drak.

Wideo na temat: top 10 w internecie
 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...