• Informacje na temat:

  top 5 modelek

Artykuły na temat: top 5 modelek
 • Sasha Muzheiko (22 l.), jeden z uczestników 6. edycji programu "Top Model", nie spodziewał się, że jego udział w show skończy się w takich okolicznościach!

 • "TzG": Tatiana Okupnik trenuje bez muzyki

  Co prawda do startu trzeciej edycji "Tańca z Gwiazdami" pozostało jeszcze ponad tydzień, ale niektóre pary mogą już pokazać, że i sporo się nauczyły. Należą do nich Tatania Okupnik i jej parter Tomek Barański.

 • Tytuł Top Model Internetu trafił do 19-letniej Katarzyny Konderak z Tomaszowa Lubelskiego.

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • Joanna Krupa w programie "Żony Hollywood"?! Mamy komentarz modelki!

  Niedawno pojawiły się plotki, jakoby prowadząca polską edycję "Top Model" miała zasilić szeregi uczestniczek "Żon Hollywood".  Ostro na tę wiadomość zareagowała Kinga Korta, jedna z bohaterek programu.  W rozmowie z "Super Expressem" zaatakowała Krupę i powiedziała, że ta... nie spełnia wymogów i w "Żonach Hollywood" może pojawić się jedynie gościnnie.  Na rewelacje postanowiła zareagować sama...

 • Melanie Appleby: Śmierć zastała ją na szczycie

  25 lat temu, 18 stycznia 1990 roku zmarła Melanie Appleby, połowa popularnego w drugiej połowie lat 80. siostrzanego duetu Mel & Kim.

 • Ola odpadła właśnie z "Top Model", ale nie oznacza to wcale, że to koniec jej kariery. Pewnie też dlatego na swoim portalu społecznościowym postanowiła zamieścić dość zaskakującą fotografię z przeszłości. Okazuje się bowiem, że Żuraw w czasach liceum sporo brakowało do figury modelki! Dziewczyna ważyła ponad 80 kilogramów "Ja w wieku 17 lat ! 18 kg większa ! W tamtym czasie mówiono mi, że...

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Aleksandra Żuraw pokazała brzuch w 5. miesiącu ciąży. Coś tu nie gra...

  Szok! Zupełnie płaski brzuch w piątym miesiącu ciąży?! Tak, to możliwe! Najnowszym zdjęciem udowodniła to Aleksandra Żuraw (25 l.) z "Top Model".

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

Wideo na temat: top 5 modelek
 • Osi Ugonoh ćwiczy na siłowni 5 razy w tygodniu

  Osi Ugonoh, zwyciężczyni 4. edycji "Top Model", ćwiczy na siłowni nawet pięć razy w tygodniu. Nie ogranicza się jednak wyłącznie do treningu siłowego. Od niedawna uprawia jogę, chce bowiem zwiększyć elastyczność mięśni. Uważa, że jej ciało nie jest wystarczająco rozciągnięte, co może być wynikiem intensywnego treningu siłowego. Modelka chce zmotywować siostrę do zdrowszego trybu życia. Do

 • 5 rozbitych kamer

  Palestyński rolnik - Emad, mieszka w Bil'in, położonym na zachód od Ramallah, na Zachodnim Wybrzeżu. Za pomocą pięciu kamer dokumentuje różne oblicza walki swojej wioski z izraelską opresją. Pierwszą kamerą zarejestrował jak izraelskie buldożery w 2005 roku najechały na wioskę i wyrwały oliwne drzewka z ziemi. W tym miejscu powstał wielki mur, oddzielający żydowskie miasta od Palestyńczyków. Po urodzeniu się swojego syna Gibreela, Emad zaczął rejestrować dojrzewanie chłopca, stającego się...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.