• Informacje na temat:

  top 5 piersi

Artykuły na temat: top 5 piersi
 • Aleksandra Żuraw pokazała brzuch w 5. miesiącu ciąży. Coś tu nie gra...

  Szok! Zupełnie płaski brzuch w piątym miesiącu ciąży?! Tak, to możliwe! Najnowszym zdjęciem udowodniła to Aleksandra Żuraw (25 l.) z "Top Model".

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Sofia Vergara: Najbogatsza gwiazda telewizji

  ..."top" małego ekranu.  Latynoamerykańska gwiazda znana jest również z obfitego biustu. W wywiadzie dla magazynu "Vogue" z 2013 przyznała jednak, że posiadanie dużych piersi wiąże się(...), mam dziecko, no i mam miseczkę 32F [amerykańska numeracja, odpowiadająca europejskiej 32DDD - przyp.red.]. W dodatku moje piersi są prawdziwe! Gdyby były z silikonu, po zdjęciu biustonosza...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Liam Gallagher: Męskie biusty

  Pełne równouprawnienie panuje już także w tak kobiecej kwestii, jak piersi. Magazyn "Nuts" ogłosił swoją listę mężczyzn nagrodzonych za swoje obfite biusty. Puchar "DD" (oznaczenie rozmiaru biustonosza) zdobył Liam Gallagher, lider brytyjskiej grupy Oasis.

 • Przebój Roku 2013 RMF FM: Triumfujący Bednarek

  Sprawdź szczegółowe wyniki tradycyjnego plebiscytu Przebój Roku w RMF FM. Po dwóch latach dominacji Adele na szczycie znalazła się grupa Bednarek.

 • Składanka kontra składanka

  Po tygodniu królowania składanki "Bravo Hits Zima 2005" na pierwszym miejscu listy OLiS, prezentującej najlepiej sprzedawane w danym tygodniu płyty w Polsce, zdetronizowała ją inna kompilacja. Poczwórny box "The Best Smooth Jazz... Ever" nie jest bynajmniej nowością, gdyż znajdował się już na 1. pozycji listy. Taka sytuacja trwa zresztą od blisko miesiąca - obie składanki po prostu zamieniają się miejscami.

 • Podbiła USA. Teraz czas na Polskę!

  W USA ta kształtna blondynka jest gwiazdą. Teraz Joanna Krupa chce zabłysnąć i w ojczyźnie. Już ma propozycje!

 • Powrót zimy

  Choć pogoda za oknem jest raczej wiosenna, na szczyt listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce powróciła zima. A właściwie "Bravo Hits Zima 2005", bo taki tytuł nosi składankowy album, który zamienił się miejscami z kompilacją "The Best Smooth Jazz... Ever" (z 1. na 2.). Tak dobrego tygodnia dla polskich wykonawców nie było dawno na liście OLiS - aż 11 pozycji w pierwszej dwudziestce to płyty, które powstały nad Wisłą.

 • Wstyd, wstyd, wstyd!

  Portal "Times Online" pokusił się o ułożenie listy 10 najbardziej zawstydzających momentów w historii muzyki XXI wieku. Oczywiście jest to ranking nieobiektywny, ale bardzo ciekawy...

Wideo na temat: top 5 piersi
 • Ranking biustów według Radka Majdana!

  Radek Majdan pod koniec roku też dokonuje pewnych podsumowań i rankingów. Tym razem postanowił stworzyć swoje TOP 5 najpiękniejszych piersi na świecie! Jesteście ciekawi, która kobieta wygrała w jego zestawieniu? (Na językach/x-news)

 • 5 rozbitych kamer

  Palestyński rolnik - Emad, mieszka w Bil'in, położonym na zachód od Ramallah, na Zachodnim Wybrzeżu. Za pomocą pięciu kamer dokumentuje różne oblicza walki swojej wioski z izraelską opresją. Pierwszą kamerą zarejestrował jak izraelskie buldożery w 2005 roku najechały na wioskę i wyrwały oliwne drzewka z ziemi. W tym miejscu powstał wielki mur, oddzielający żydowskie miasta od Palestyńczyków. Po urodzeniu się swojego syna Gibreela, Emad zaczął rejestrować dojrzewanie chłopca, stającego się...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.