• Informacje na temat:

  top 8

Artykuły na temat: top 8
 • Top Ten vol.1

  Serial "Glee" słynie przede wszystkich ze swoich coverów, a kilka z nich jest nawet lepszych od oryginału. Zobacz ranking najlepszych utworów z serialu.

 • Kendrick Lamar "To Pimp A Butterfly": Zamieszanie z premierą płyty

  Spore zaskoczenie przeżyli w poniedziałek, 16 marca fani Kendricka Lamara. Otóż jego trzeci album studyjny "To Pimp A Butterfly" trafił na iTunes i Spotify 8 dni przed premierą. Jak się okazało nie było to zamierzone działanie.

 • Patryk Grudowicz stracił mieszkanie w pożarze! Co za tragedia!

  Patryk Grudowicz (22 l.) wygrał 6. edycję programu „Top model” i do tej pory nie było zbyt głośno o nim. Niestety w życiu modela rozegrał się ostatnio prawdziwy dramat, o którym zdecydował się opowiedzieć.

 • Sebastian Riedel & Cree i Raz Dwa Trzy uzupełniają skład Seven Festival

  Kolejnymi zespołami, które wystąpią podczas Seven Festival 2015, będą Sebastian Riedel & Cree oraz grupa Raz Dwa Trzy.

 • TOP 15: Najbardziej makabryczne zejścia

  ...prostu się roztopili. Ciekawe czy spotka to też bohaterów "Lost" jeśli spróbują lecieć trzeci raz na wyspę. 2. odcinek "The Ghost Network". Tym razem najbardziej pechowy kurs autobusu w dziejach(...)-Brainer". Przestroga przed ściąganiem nielegalnych plików z Internetu. Mogą one, na przykład, stopić ci mózg. Przypomina mi się teoria działania wirusów komputerowych przedstawiona w serialu "WOW...

 • LemON "Scarlett": Nowa płyta już niedługo

  "Scarlett" - taki tytuł otrzymała druga płyta grupy LemON. "Premiera już niedługo" - zapowiadają laureaci trzeciej edycji telewizyjnego "Must Be The Music".

 • Piróg: Jest naprawdę na bogato

  Od 8 września na antenie TVN, w każdą środę, zobaczyć będzie można polską wersję amerykańskiego programu "American Top Model" . Michał Piróg uważa, że program będzie hitem ramówki.

 • U2 najdłużej działającą grupą na świecie

  Irlandzki zespół U2 działa nieprzerwanie w tym samym składzie od 36 lat i jest pod tym względem rekordzistą.

 • Spada popularność Dody i Urbańskiej

  Duże zmiany na liście najbardziej rozchwytywanych celebrytek. W czwartym kwartale na topie znalazły się Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Glinka i Edyta Górniak.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

Dyskusje na temat: top 8
 • Re: "M jak miłość": Witold Pyrkosz odchodzi z serialu?

  Każda produkcja z PRL-u była lepsza niż wszystkie formaty na chama "polonizowane". Nawet przemówienia Gumułki czy parady z Moskwy w dzień zwycięstwa. Po prostu, jak było za dużo to się nie oglądało. Natomiast dzisiaj: "zwierzenia gwiazd porno", "telezakupy", "wieśniak szuka buraczary", "top model", "top dancer", "top singer" . Od 8 lat nie posiadam telewizora. Chętnie oglądam stare filmy na

 • Re: "Klan": Agnieszka Kaczorowska jedzie na warsztaty aktorskie do Nowego Jorku

  KAZDE BEZMOZGOWE BEZTALENCIE MYSLI,ZE BEDZIE TOP MODELKA,NAJLEPSZA AKTORKA,A PRAWDA WYCHODZI NA JAW,GDY KOMISJA EGZAMINACYJNA KAZDE KANDYDATCE WYMIENIC STOLICE PANSTW NA SWIECIE I PRZEMNOZYC 15X5 NA SZYBKO.....KOPARKA OPADA JEJ DO PARKIETU I MOWI,ZE JEST NIE PRZYGOTOWANA.POROWNUJE SOBIE POZIOM NAUCZANIA W SZKOLACH Z LAT 70-TYCH DO DZISIEJSZYCH I SMIALO POWIEM,ZE WTEDY WIEDZA PO UKONCZENIU 8 KLASY