• Informacje na temat:

  top gear

Artykuły na temat: top gear
 • Matt LeBlanc nowym prowadzącym "Top Gear"

  Matt LeBlanc, czyli niezapomniany Joey Tribbiani z serialu "Przyjaciele", dołączył do ekipy brytyjskiego "Top Gear".

 • Ostatni odcinek "Top Gear"

  Stacja BBC wyemitowała zapowiedź specjalnego odcinka 22. serii programu "Top Gear" . Widzowie będą mieli okazję zobaczyć po raz ostatni Jeremy'ego Clarksona w roli gospodarza motoryzacyjnego show. Na razie nie jest znana oficjalna data premiery programu.

 • "I'm Not Your Friend": Nowa komedia z Mattem LeBlanciem

  Matt LeBlanc nie może ostatnio narzekać na brak propozycji. W zeszłym tygodniu świat obiegła wiadomość, że znany z "Przyjaciół" aktor został jednym ze współprowadzących nowego "Top Gear". Teraz LeBlanc przygotowuje się do roli w serialu komediowym stacji CBS.

 • Afera Jeremy'ego Clarksona: BBC straciła 4 miliony widzów!

  4 miliony widzów straciła BBC2 na decyzji o anulowaniu niedzielnej emisji motoryzacyjnego programu "Top Gear" - poinformował "Guardian". Powtórka dokumentu o RAF "Red Arrows: Inside the Bubble", którą stacja pokazała zamiast show Jeremy'ego Clarksona, przyciągnęła przed telewizory marne 1,3 miliona widzów.

 • "Oszustwo" w znanym programie

  Znany prezenter programu "Top Gear" i publicysta motoryzacyjny Jeremy Clarkson podobno nie jest doskonały za kierownicą. Podczas kręcenia dynamicznych ujęć na potrzeby tego programu miejsce Clarksona w samochodzie zajmuje profesjonalny kierowca.

 • Kierowca programu "Top Gear" zmierzy się z Therese Johaug

  Legendarny kierowca testowy brytyjskiego programu BBC "Top Gear" Stig zmierzy się z norweską sztafetą, w skład której wejdą: biegaczka narciarska Therese Johaug, skoczek Rune Velta, biathlonista Emil Hegle Svendsen i snowboardzista Terje Hakonsen.

 • Jeremy Clarkson wraca do gry! Po aferze będzie teraz najlepiej zarabiającym brytyjskim dziennikarzem

  ...go za jego styl prowadzenia magazynu motoryzacyjnego "Top Gear". Był jego gospodarzem od 2002 roku i nikt nie wyobrażał sobie, że ktokolwiek może zastąpić go w tej roli. Jednak niemożliwe dokonało się(...) i apelowało o przywrócenie go na stanowisko prezentera w "Top Gear". Producenci pozostali jednak nieugięci, ale okazuje się, że ci, którzy uwielbiają Clarksona będą mogli go oglądać ponownie, choć już gdzie...

 • BBC rozstaje się z Jeremym Clarksonem

  BBC poinformowała w środę, że nie odnowi kontraktu z Jeremym Clarksonem - niezwykle popularnym, ale i kontrowersyjnym prezenterem programu motoryzacyjnego "Top Gear", który dopuścił się niesprowokowanego zaatakowania producenta.

 • "Co ludzie powiedzą?": W cudownym świecie Hiacynty

  Zdawać by się mogło, że najbardziej znanym na świecie brytyjskim serialem jest "Luther" lub "Downton Abbey". Albo cykl "Top Gear" czy dokumenty sygnowane przez Davida Attenborougha. Okazuje się jednak, że według doniesień "The Telegraph", absolutną perłą w brytyjskiej serialowej koronie jest sitcom "Co ludzie powiedzą?". Pierwszy sezon produkcji sprzedano aż do 992 stacji telewizyjnych...

 • Afera Jeremy 'ego Clarksona: Zamiast steku, talerz wędlin

  Już ponad 800 tys. osób podpisało petycję wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Prezenter popularnego programu "Top Gear" miał uderzyć swojego producenta w hotelowej restauracji.

Wideo na temat: top gear
 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...

Dyskusje na temat: top gear