• Informacje na temat:

  top model america

Artykuły na temat: top model america
 • Lista Olis: Leonard Cohen nadal niepokonany

  Ostatni tydzień nie przyniósł większych zmian na liście najlepiej sprzedających się w naszym kraju albumów. W jubileuszowym, 50. notowaniu pozycję lidera utrzymał Leonard Cohen z płytą "Ten New Songs". Na miejsce drugie przesunęła się grupa Ich Troje z "Ad.4" spychając tym samym "Salon Recreativo" Kultu na trzecie.

 • Geje i lesbijki nominują

  GLAAD (The Gay & Lesbian Alliance Against Defamation - Związek Gejów i Lesbijek Przeciwko Dyskryminacji), najpotężniejsza organizacja homoseksualistów w USA, ogłosiła nominacje do 15. dorocznej nagrody Media Awards. Wyróżnienia te przyznawane są m.in. filmom i programom telewizyjnym ukazującym "sprawiedliwy i wierny" obraz mniejszości seksualnych: lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów.

 • Leonard Cohen wciąż najpopularniejszy

  To nieprawdopodobne, ale Leonard Cohen i jego płyta "Ten New Songs" już szósty tydzień z rzędu utrzymuje się na pierwszym miejscu listy najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. Z pozycji drugiej nie ruszyła się grupa Ich Troje z "ad.4", a na trzecią awansowało o pięć oczek w górę najnowsze koncertowe wydawnictwo Stinga, zatytułowane "All This Time", zarejestrowane 11 września tego roku.

 • David Garrett: Rock plus klasyka

  Nowy album skrzypka Davida Garretta "Rock Symphonies" to połączenie muzyki klasycznej i rockowej. Do tej pory muzyk prowadził karierę dwutorowo - grając zarówno w zespołach rockowych, jak i występując z orkiestrami symfonicznymi Tym razem, po raz pierwszy w swojej karierze, w naturalny sposób łączy ze sobą oba gatunki.

 • Błoga emerytura Spice Girls

  Emerytura w wieku 35 lat? Może coś o tym powiedzieć nie tylko agent Tomek, ale i członkinie legendarnego już dziewczęcego zespołu Spice Girls. 21 stycznia blondwłosa Emma Bunton ukończyła 35 lat.