• Informacje na temat:

  top model biust

Artykuły na temat: top model biust
 • Victoria Clay z biustem na wierzchu. O krok od wpadki!

  Znana z brytyjskiej wersji programu "Top Model" Victoria Clay (24 l.) uwielbia przyciągać uwagę swoim biustem. Na imprezach celebryckich rzadko pokazuje się w kreacjach, które zakrywają dekolt, również na Instagramie publikuje śmiałe fotki. Na jednej z ostatnich imprez także postanowiła przyjść w wydekoltowanej sukni. Tym razem o mało nie skończyło się wpadką! Powinna się tak ubierać?

 • Top Model? Ona już nią jest!

  Jako dziecko Anja Rubik marzyła, by być jak Naomi Campbell. Dziś razem z nią króluje na wybiegach. Jest gwiazdą.

 • Kompleksy zwyciężczyni Top Model

  ...". Nie wstydzi się już swojego ciała. Zaakceptowała biust i duże zęby. Uważa, że to, co naturalne, jest piękne. "Kiedyś (...) myślałam, że mam za małe piersi, że dlatego faceci się za mną nie oglądają...

 • Michał Piróg: Nie wystarczy być ładną

  W programie "Top Model. Zostań Modelką" choreograf Michał Piróg w duecie z Magdą Mielcarz będą pełnić rolę opiekunów, przewodników i dobrych duchów przyszłych, polskich modelek.

 • Oficjalna skarga na "Top Model"

  TVN-owski program "Top Model. Zostań modelką" trafił na celownik Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Skargę złożyła osoba prywatna.

 • Kinga Rusin tłumaczy się z zamieszania!

  Kinga Rusin odniosła się do afery, jaką w finale "Top Model" wywołał jej ponętny biust...

 • "Top Model" pod ostrzałem

  Widzowie skarżą się na wulgarne zachowanie i komentarze jurorów telewizyjnego show "Top Model". "Oni naruszają godność kobiet!".

 • "Miałem propozycje na Facebooku, żeby złapać za biust"

  Dawid Woliński po tym, jak w programie "Top Model" "sprawdzał atrybuty" jednej z kandydatek na modelkę, na Facebooku otrzymał setki niewybrednych propozycji.

 • Modelki i rodzice oburzeni na "Top Model"

  Projektant Dawid Woliński już na zawsze zapisze się w pamięci jako ten, który osobiście sprawdza naturalność biustów modelek. Jego zachowaniem oburzeni są już nie tylko telewidzowie, kandydatki na modelki, ale także ich rodzice.

 • Piszczałka zarabia już 3 tys. dziennie!

  Program "Top Model" otworzył drzwi do kariery nie tylko Paulinie Papierskiej, ale także Ani Piszczałce . Zarobki 20-letniej modelki poszybowały w górę...

Wideo na temat: top model biust
 • Woliński o łapaniu modelek za biust

  To nie było łapanie za biust, to było sprawdzanie atrybutów - mówi Dawid Woliński o sytuacji, która miała miejsce w programie "Top Model".

 • Nowszy model

  Bart Freundlich, autor scenariusza i reżyser wspomina: "Wszystko zaczęło się od historii o młodym mężczyźnie, którego porzuca żona-Francuzka. Wkrótce jednak pojawiła się historia Arama i Sandy, dwojga skrzywdzonych ludzi, którzy dziwnym trafem trafiają na siebie. Film jest potwierdzeniem roli związku w życiu człowieka. Nawet jeśli zostałeś bardzo zraniony i nie widzisz dla siebie przyszłości, ta przyszłość jest, wystarczy, że się rozluźnisz i pozwolisz na swobodny bieg wydarzeń". Reżysera...

 • Przygody Tintina

  Laureaci Oscara® reżyser Steven Spielberg i producent Peter Jackson, dwaj z największych współczesnych wizjonerów kina, tym razem połączyli swe siły tworząc nakręconą w technice 3D opowieść, dzięki której widzowie będą mogli zagłębić się w świat głęboko skrywanych tajemnic, niebezpiecznych typów spod ciemnej gwiazdy i starożytnych zagadek, przemierzając wraz z głównymi bohaterami wiele zakątków całego globu. Oszałamiający efekt tego przedsięwzięcia to przeniesienie na ekran przygód...