• Informacje na temat:

  top model drugi odcinek

Artykuły na temat: top model drugi odcinek
 • "Top Model 6": Sesje nago! Adam całuje się z transseksualistką!

  W jednym z odcinków szóstego sezonu "Top Model" uczestnicy musieli pokonać wiele swoich oporów i barier. Adam Niedźwiedź (22 l.) nie spodziewał się nawet, co przygotowali dla niego producenci show...

 • "Seks - kup teraz": Nowy program w telewizji

  Znana z pierwszej edycji programu "Top Model" Marta Szulawiak znów zagości w nocnych klubach. Tym razem jednak nie zmusza jej do tego zła sytuacja materialna, lecz nagrania do programu, który będzie prowadziła w telewizji TLC.

 • "Druga szansa": Hit TVN powróci jesienią

  Wyniki oglądalności "Drugiej szansy" były o ponad 200 tys. widzów lepsze, niż emitowanego w tym samym paśmie w ubiegłym roku programu "Top model". TVN wygrał walkę o widza ze wszystkimi głównymi konkurentami - TVP2, pokazującą kulisy "M jak miłość", "Sondę II", filmy dokumentalne i galę z wręczenia Telekamer Tele Tygodnia 2016, Polsatem (filmy fabularne) i TVP1 (liczne audycje, m. in. Teatr...

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon "Top Model. Zostań Modelką" będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów.

 • Jesienna ramówka TVN

  ...2 sierpnia TVN zaprezentował swoją jesienną ramówkę. Od września na antenie stacji będziemy mogli zobaczyć seriale takie jak "Druga szansa", "Na noże", "Na Wspólnej", "Singielka", "19+" czy programy rozrywkowe - "Mam Talent", "Top Model", "Azja Express".

 • Przystojniak w domu modelek

  Co tydzień uczestniczki programu "Top Model. Zostań modelką" poddawane są wyczerpującym sprawdzianom. Ich być albo nie być w dalszym ciągu jest w rękach jurorów. Ostatecznie to jednak widzowie zadecydują, która z dziewczyn zwycięży.

 • "Miłość na bogato": Marcela Leszczak uczy się aktorstwa

  Finalistka "Top Model" - Marcela Leszczak wraca do serialu "Miłość na bogato". W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterki.

 • "TzG": Joanna Krupa wspiera siostrę

  Polska modelka, Joanna Krupa, która jesienią będzie pracować na planie programu "Top Model. Zostań modelką", chce wspierać swoją siostrę Martę w jej pierwszych krokach stawianych na parkiecie.

 • Woliński do Korwin: Karola, ogarnij się

  Wyrzuconą z "Top Model" Karolinę Korwin-Piotrowską poniżają jej koledzy z programu, Dawid Woliński i Marcin Tyszka.

 • Hit czy nie? Opinie internautów

  Które z jesiennych nowości programowych zapowiadały się jako hity, a które rzeczywiście nimi się stały? Oto, to sądzą na temat polscy internauci.