• Informacje na temat:

  top model opinie

Artykuły na temat: top model opinie
 • Oficjalna skarga na "Top Model"

  TVN-owski program "Top Model. Zostań modelką" trafił na celownik Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Skargę złożyła osoba prywatna.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

 • Korwin-Piotrowska miażdży polskie gwiazdy

  ..."Sprzedawczyni w pobliskim sklepie poprosiła, abym powiedziała w telewizji coś o jednej z celebrytek, która podczas zakupów zachowywała się po chamsku" - opowiada autorka "Magla towarzyskiego" i była jurorka "Top Model". Co sądzi o polskim show-biznesie i czy sama lubi być na świeczniku? Wywiad z Karoliną-Korwin-Piotrowską (41 l.).

 • "Top Model": Pot, łzy i... szpilki

  Piękne dziewczyny, cudowne stroje, ostre i profesjonalne jury - to podstawy sukcesu programu "Top Model. Zostań modelką".

 • Angelika Fajcht doznała urazu kręgosłupa! Trafiła do szpitala!

  Modelka jeszcze niczego wielkiego nie osiągnęła, ale i tak było o niej głośno. Najpierw zszokowała opinię publiczną, gdy z uśmiechem na ustach pozwoliła Dawidowi Wolińskiemu dotykać się po piersiach w programie "Top Model", a później wyśmiano ją za pozorowanie gry na gitarze w "Dzień dobry TVN". Niedawno Fajcht oznajmiła, że odniosła wielki sukces w Libanie! Miała tam otrzymać... tytuł...

 • 200 tys. zł kary za "Top Model"

  KRRiT uznała, że emitowany w telewizji TVN program "Top Model. Zostań modelką" mógł mieć negatywny wpływ na prawidłowy rozwój dzieci, dopatrzyła się też naruszenia godności uczestniczek. Krajowa Rada nałożyła na stację 200 tys. zł kary. TVN zapowiada odwołanie.

 • Krupa udawała rozstanie na potrzeby reality show?!

  W połowie listopada media obiegła informacja, że jurorka "Top Model" po 5 latach znajomości rozstała się ze swoim partnerem - swoją decyzję tłumaczyła brakiem zaangażowania mężczyzny. "Miałam już(...) dziennikarzy (na co dzień modelka mieszka w Los Angeles). Okazuje się, że w jej pojednaniu z narzeczonym palce maczała matka, która pod nieobecność Joanny spotkała się z biznesmenem i namówiła go na...

 • Hit czy nie? Opinie internautów

  Które z jesiennych nowości programowych zapowiadały się jako hity, a które rzeczywiście nimi się stały? Oto, to sądzą na temat polscy internauci.

 • Karolina Korwin Piotrowska: Jej koleżanka odsłania smutną prawdę o niej

  ..."Top Model. Zostań modelką" musiała robić dokładnie to samo, co tak wykpiwała u gwiazd. Ubrana przez stylistów, wymalowana przez wizażystów, odchudzona, pozowała na ściankach ze sztucznym uśmiechem(...) opinię o fotomodelce Natalii Siwiec: "ma waginę zamiast ust". Ja jestem poza układami Zapytana przez "Twoje Imperium", czy nie przesadza w swoich ostrych ocenach, Korwin Piotrowska mówi, że nie...

 • Kuba Wojewódzki zmieni płeć?

  Tym razem dziennikarz i juror "X Factor" kpi z debiutanckiego singla znanej z programu "Top Model" Michaliny Manios.