• Informacje na temat:

  top szef od początku

Artykuły na temat: top szef od początku
 • Wielki sukces Polki na Wyspach. Monika Walsh została Miss Mężatek!

  Jeszcze w 2004 roku nazywała się Monika Szota, mieszkała w Sosnowcu i była studentką pedagogiki w Mysłowicach. Dziś ma na koncie udział w brytyjskim "Top...

 • "Taniec z Gwiazdami": Łapanowski zaprosi partnerkę na kurs gotowania

  - W pracę z nami tancerze wkładają kawałek życia i duszy - mówi Grzegorz Łapanowski, uczestnik 3. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W podzięce za tę pracę szef kuchni zamierza zaprosić swoją partnerkę na kurs gotowania.

 • Patryk Grudowicz wygrał szóstą edycję "Top Model", co ucieszyło wszystkich jurorów show, bo chłopak od początku był ich faworytem. Patryk pochodzi z małej miejscowości. W programie wyznał, że wychowywała go mama, ojciec od nich odszedł, a w ich domu panuje straszna bieda, dlatego dość wcześnie musiał pójść do pracy, aby nieco odciążyć rodzicielkę. 19-latek za zwycięstwo w "Top Model...

 • Melanie Appleby: Śmierć zastała ją na szczycie

  25 lat temu, 18 stycznia 1990 roku zmarła Melanie Appleby, połowa popularnego w drugiej połowie lat 80. siostrzanego duetu Mel & Kim.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...1 i 2 listopada to czas, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich zmarłych. To także czas refleksji nad przemijaniem. Zobaczcie, kogo zabrakło w aktorskim świecie, z kim musieliśmy pożegnać się na zawsze...

 • "Top Chef": Finał drugiej edycji wygrał Sebastian Olma!

  Sebastian Olma z Bielska-Białej został zwycięzcą drugiej polskiej edycji kulinarnego show "Top Chef". Finał programu odbył się w środę, 21 maja, na antenie Polsatu. Producenci zapowiedzieli, że będzie trzecia edycja "Top Chef".

 • To ona wygrała "Top Model"!

  Zuzanna Kołodziejczyk została laureatką trzeciej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Finał telewizyjnego show odbył się w środę, 5 czerwca, w TVN.

 • Black Eyed Peas biją cyfrowe rekordy

  W tym tygodniu, sprzedany w nakładzie ponad 7 milionów egzemplarzy album "The E.N.D." Black Eyed Peas po raz 59. znalazł się na liście Top 200 magazynu "Billboard" (wspinając się ponownie, po 13 miesiącach przerwy, do Top 20). Pochodzący z niego singel "I Gotta Feeling" stał się pierwszym cyfrowym singlem, który został pobrany ponad 6 milionów razy.

 • "Zderzać różne postawy"

  Na początku października w Gdańsku odbędzie się już 14. Festiwal Polskich Wideoklipów "Yach Film". Twórcą tego najważniejszego przeglądu klipów w naszym kraju jest Yach Paszkiewicz, zarazem szef jury przyznającego nagrody. W rozmowie z Michałem Boroniem opowiedział on o ogólnych tendencjach, jakie pojawił się na tegorocznym festiwalu, faworytach do zwycięstwa, a ocenił także najpopularniejsze

 • Wojciech Modest Amaro: Zawód kucharza jest piekielny

  Może się okazać, że kuchnia w moim Atelier, jest bardziej piekielna, niż ta w programie "Hell's Kitchen" - wyznaje Wojciech Modest Amaro. Czy szef kuchni okaże się bardziej surowy niż Gordon Ramsay, przekonamy się w kwietniu w polskiej edycji słynnego programu.