• Informacje na temat:

  top usa

Artykuły na temat: top usa
 • Ta zbrodnia wstrząsnęła Stanami! Policja znalazła w domu w Karolinie Północnej ciało 19-letniej Mirjany Puhar, uczestniczki ostatniej edycji show "American Next Top Model"

 • Robert Plant na Festiwalu Legend Rocka 2015

  "Rzeczpospolita" podaje, że legendarny wokalista Led Zeppelin będzie jedną z gwiazd Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

 • Sukces Polki w finale międzynarodowego "Top Model"

  Angel Oliferuk (28 l.) wystąpiła podczas finałowej gali "Top Model Worldwidew" w Londynie.

 • Mick Jagger: 30 lat "She's the Boss". I kto tu rządzi?

  30 lat temu, 19 lutego 1985 roku do sprzedaży trafiła płyta "She's the Boss", solowy debiut Micka Jaggera. Okazało się, że wokalista The Rolling Stones zaprosił fanów (a głównie fanki) na taneczny parkiet.

 • Krupa nie pojawi się w "Top Model"?

  Zobowiązania zawodowe Joanny Krupy mogą nie pozwolić jej na pracę w drugiej serii show "Top Model. Zostań modelką" . Gwiazda zwleka z podpisaniem kontraktu.

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Nadal na topie

  Stacja USA Network dała zielone światło dla produkcji czwartego sezonu serialu "White Collar". Nowa transza będzie liczyć 16 odcinków. My tymczasem czekamy na kontynuację trzeciego sezonu, który aktualnie ma przerwę w emisji. Zostało w nim jeszcze sześć odcinków, które USA Network pokaże w styczniu 2012 roku. A czwarty sezon zadebiutuje latem 2012 roku.

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • Krupa jak najszybciej wraca do USA

  Joanna Krupa pracuje teraz w programie "Top model. Zostań modelką" , ale zaraz po zakończeniu programu wraca do Stanów Zjednoczonych, gdzie czekają na nią nowe wyzwania.

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

Wideo na temat: top usa
 • Witamy na Hawajach

  Bradley Cooper wciela się w postać przedstawiciela firmy zbrojeniowej, który na zlecenie rządu nadzoruje wyniesienie na orbitę nowego wojskowego satelity na Hawajach. W projekcie pomaga mu pilotka sił powietrznych USA (Emma Stone), w której się zakochuje.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

Dyskusje na temat: top usa
 • Re: "Macgyver": Nieuzbrojony majsterkowicz

  on nigdy niegral w top gunDurnaSiroto

 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  byla kiedys znana w Polsce aktorka, ktora fala niosla, az do USA zaniosla. I tam osiadla w New York City na mieliznie. Ciezki pl akcent nie pomagal w zdobywaniu rol: pozostaly epizody filmowe(...). W efekcie chyba do konca nie czula sie calkiem 'u siebie' po zadnej stronie Atlantyku. Inny przyklad: J Pacula, ktora pomimo wielu wysilkow tez nie trafila w Hollywood do ligii 'top of the tops'. O ich

 • Re: W USA skasowano 39 seriali!

  ZAGADKI KRYMINALNE. Natomiast KRYMINALNI oraz W11- WYDZIAŁ ŚLEDCZY prowadzi śledztwo w sprawie ZDRADY w M-JAK MIŁOŚĆ do, której miało dojść NA WSPÓLNEJ gdzie mieszkają ZŁOTOPOLSCY. W tej samej okolicy(...) i na nic tu KARIERA NIKOSIA DYZMY. GUMISIE oraz BOLEK I LOLEK wyczytają Z ARCHIWUM POLICJI, że to PRAWO AGATY. TOP CHEF i MIŚ USZATEK stwierdzi, że jest to SŁODKA ZEMSTA i pojedzie na AUKCJ